Sophia Urista

Sophia Urista Kimdir?

Sophia Urista Sophia Urista
Tam adı: Sophia Urista
Doğum tarihi: 1 Kasım 1985
Doğum yeri: Amerika
Boyu: 1,68 m
Burcu: Akrep
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Şarkıcı, Söz Yazarı
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
imdb-logo Sophia Urista
youtube-chanel Sophia Urista Sophia Urista Sophia UristaApple Music'de dinle Sophia UristaSpotify'den dinle Sophia Urista
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Sophia Urista facebook-sayfasi Sophia Urista twitter-hesabi Sophia Urista

Hakkında

Sophia Urista Kimdir? Sophia Urista, Brass Against grubunun uzun yıllar solistliğini yapan Amerikalı bir vokalist ve söz yazarıdır. Geçmişte, on birinci sezonunda Amerikan şarkı programı The Voice’ta yarıştı.

Sophia Urista, 1 Kasım 1985 tarihinde Amerika’da dünyaya gözlerini açtı.

Üniversite eğitimini Michigan Üniversitesi‘nde tamamladı.

İlk olarak 2011 yılının Ocak ayında yaptığı kayıtlarını 12.5 bin takipçili YouTube kanalında sık sık paylaştı. Ne olursa olsun, ailesi onun mesleğine karşıydı ve hiçbir şekilde yardım etmedi. Daha sonra, o noktada, 21 yaşında hayallerinin peşinden gitmek için New York City‘ye taşındı.

2016 yılında The Voice adlı şarkı yarışmasına katıldı. Bu yarışmanın ardından fark edilecek kadar göze çarpmaya başladı. The Voice yarışmasında dünyaca ünlü şarkıcı Miley Cyrus tarafından seçildi. Yarışmada finallere varmadan elendi.

Sanatçı ve söz yazarı Sophia Urista’nın hayatı hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Yerli ve yabancı kaynaklardan yaptığımız araştırmalar sonucunda yazımızı derlemeye çalıştık. Sophia, şu anda Peleton öğretmeni olan suç ortağı Jess King ile birlikte yaşıyor. Urista ve King çifti, 2020 yılının Eylül ayında nişanlandı.

Sophia Urista, uzun bir süredir Brass Against’te solisti olarak kariyerine devam etmektedir.

Geçtiğimiz dönemlerde çıkan bir habere göre, YouTube kanalından elde ettiği yıllık gelirin 29 – 461 dolar arasında olduğu ortaya çıktı. Bu haberin doğru olup olmadığı kesin değil. Fakat sponsorlu iş birlikleri yaptığı bilinmektedir.

Sophia’nın adı son günlerde sahnede yaptığı bir olay ile gündeme gelmektedir. Geçtiğimiz günlerde “The Brass Against” grubu ile ABD, Florida’daki “Welcome To Rockville” kutlamasında sahne aldı. Bir konserin ortasında, Sophia kendisini seyreden bir hayranını sahneye davet etti.

Herkes hayranına jest yapmak için şarkı söyleyeceğini düşünürken çok ilginç bir olay yaşandı. Sophie, hayranını suratına işedi. Yere yatan hayranının üstüne çömelen şarkıcı, bildiğiniz idrarını yaptı.  Olay videosu internete düştükten sonra büyük ses getirdi. Pek çok kişi tepki gösterdi. Grup gelen bu tepkilerden sonra hayranlarından özür diledi.

Olay videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Videoları

Fotoğrafları

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu