Film & Dizi Önerisi

Son Gün Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Son Gün Dizi Konusu ve Oyuncuları! Son Gün dizisi, 21 Mayıs 2023 günü dizi severlerin beğenisine sunulmuş olan aksiyon, macera ve dram temalı bir dizidir. Dizinin başrollerinde Uğur YücelErkan Petekkaya ve Cemal Toktaş yer alıyor.

Fazla zaman kaybetmeden Son Gün dizisi hakkında bilgileri verelim. İşte Son Gün dizi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Son Gün dizisi
Orijinal İsmi: Son Gün
IMDb Puanı: 8,6 / 10
Yapım yılı: 2023
ilk vizyon tarihi: 21 Mayıs 2023
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: Ahmet Sönmez
Senarist: Ahmet Sönmez
Yapımcı: Ahmet Sönmez
Yapım Şirketi: 24 Kare Film Yapım
Başrol Oyuncuları: Uğur YücelErkan Petekkaya, Cemal Toktaş
Türü: Aksiyon, Macera, Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Tabii.com

Son Gün Dizi Konusu

Ünlü bir psikolog olan Vedat, insanların ölümle ilişkilerini anlamak amacıyla bir araştırma projesi yürütmektedir. Bu projede, altı farklı karaktere sahip kişiye aynı psikolog tarafından 24 saat içinde ölecekleri haber verilir. Bu altı kişinin ortak noktası, hepsinin Vedat ile bir şekilde karşılaşmış olmasıdır. Vedat için ölüm korkusu, insanların gerçek karakterlerini ortaya çıkarabilecek bir alan oluşturur. Vedat, insanların ölümle olan ilişkilerini merak etmektedir.

Son Gün dizisi

Bu nedenle bir seminer programı düzenleyerek katılımcılarla bağ kurar ve hayatlarıyla ilgili bilgi toplar. Aynı gün ve zaman aralıklarında, her bir denek farklı ölüm senaryolarına inandırılır. Bu durum karşısında insanların tepkileri çeşitlilik gösterir ve bu tepkiler sonucunda attıkları adımlar hayatlarını dönüştürür. Kimileri için bu durum bir çıkmaza yol açarken, bazı denekler için ise bu acı dolu gün, hayatlarını değerlendirme ve değiştirme fırsatı sunar.

Son Gün dizisinin yönetmen koltuğunda Ahmet Sönmez oturuyor. Senaryosunu ise yine Ahmet Sönmez kaleme alıyor Dizinin başrollerinde ise Uğur YücelErkan Petekkaya ve Cemal Toktaş yer alıyor. Filmin yapımcılığını Ahmet Sönmez yapıyor. Dizide oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Son Gün dizinin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Son Gün Dizisi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Son Gün dizisi, 21 Mayıs 2023 günü seyirci ile buluştu.

Oyuncu Kadrosu

Son Gün dizisinin oyuncuları şu şekildedir;

Son Gün dizisi

Son Gün Fragmanı ve Diğer Videoları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu