Yabancı Kadın Ünlüler

Sofia Richie Kimdir?

instagram takipçi hilesi

sofia richie kimdir resimleri 3

Tam adı: Sofia Richie
Doğum tarihi: 24 Ağustos 1998
Doğum yeri: Los Angeles, Kaliforniya, ABD
Boyu: 1,68 m
Burcu: Başak
Ailesi:  Lionel Richie, Diane Alexander (Kardeşleri: Miles Brockman Richie ve Nicole Richie)
Eşi / Sevgilisi: Scott Disick
Mesleği: Model
Aktif Yılları: 2014 yılından bu yana
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Sofia Richie kimdir? Sofia Richie, Justin Bieber ile sevgili olmasından, babasının (Lionel Richie) dünyaca ünlü şarkıcı olmasından, kardeşi Nicole Richie’nin de ünlü şarkıcı olmasından ve özel hayatıyla ilgili birçok konudan dolayı, magazin gündeminde sıkça adını gördüğümüz isimlerden biri.

Sofia Richie, 24 Ağustos 1998 tarihinde  Los Angeles, Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. Miles Brockman Richie ve Nicole Richie adından kardeşi var. Babası dünyaca ünlü şarkıcı olan Lionel Richie‘dir. Kardeşi Nicole Richie, tıpkı babası gibi şarkıcıdır.

Eğitimini, Oaks Christian School’ da yaptı.Daha sonrasında ise eğitimini evden tamamladı.5 yaşında şarkı söylemeye başlamış ve 7 yaşındayken de piyano çalmayı öğrenmiş biridir. 14 yaşına geldiğinde ise Tim Carter’dan ses dersleri eğitimi almıştır. Zaman zaman babası Lionel Richie’nin konserlerinden sahne almıştır.

Richie, modellik kariyerine daha 14 yaşındayken başladı. Hem de ne başlayış! İlk modellik işini dünyaca ünlü ve popüler olan moda dergisi Teen Vogue ile başlangıç yaptı. Ardından 15 yaşında, Mary Grace Swim / Ünlü mayo şirketi ile sözleşmeye imza atarak, kariyerine sağlamlaştırmış ve daha küçük yaşlarda modellik zirvesinin sınırında ilerlemiştir.

İlginizi çekebilir: Lily Collins

Sofia Richie, Elle ve Vanity fuarı için modellik yaptı. Güzel model, Complex ve billboard dergisinde yer aldı. Şarkıcı kardeşinin (Nicole Richie), Candidly Nicole adlı şovunda kendisine ayrılan bölümde yer aldı.

2016 yılında gençlik dergisi olan Complex dergisinin kapak kızı oldu. Uzun süre ırkçılık ile mücadele etmiştir. Bu süre zarfı içinde babasının da bir siyahi olduğunu sık sık dile getirmiş ve bu tarz eğilimlerin sona ermesini istemiştir.

20 yaşına geldiğinde Chanel, Dolce ve Gabbana, Tommy Hilfiger, Adidas, Michael Kors gibi daha birçok dünya markasının yüzü olmuş veya modelliğini yapmıştır.

Sofia Richie ilişkileri

2012 yılında rapçi ve oyuncu Jaden Smith ile ilişki yaşamış ve 2013 yılının Kasım ayında ayrılmışlardır. Ardından Mart 2016 ile Temmuz 2016 yılları arasında futbolcu Jake Andrews ile kısa ilişki yaşadılar. Bu ilişkisinden sonra dünyaca ünlü şarkıcı Justine Bieber ile kısa süren bir ilişkisi oldu. Zaten dünya medyasının da ilgisini bu haberleri ile çekti. Şuan ki erkek arkadaşı Scott Disick ile uzun zamandır devam etmektedir.

Sofia Richie intagram hesabını yukarıdaki instagram ikonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, en güncel biyografi bilgilerini, hakkındaki yeni bilgileri, fotoğraflarını, videolarını bu biyografi sayfasından ulaşabileceğinizi unutmayın.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu