Yerli Kadın Ünlüler

Simge Barankoğlu

instagram takipçi hilesi

simge barankoglu kimdir 5

Tam adı: Simge Barankoğlu
Doğum tarihi: 1996
Doğum yeri: İzmir / Türkiye
Boyu: 1,73 m
Mesleği: İnstagram Fenomeni
Aktif Yılları: 2017’den Günümüze

youtube-chaneldeezer logo mblisten-on-apple-music-logospotify-connect-compatibility-logo-
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Simge Barankoğlu kimdir? Simge Barankoğlu, “Örümcek, korktun mu? Yılan, korktun mu? Korkmadın mı?” şeklinde çektiği eğlenceli ve çocuksu video ile tanınmaya başlamış bir Türk İnstagram fenomenidir.

Geçtiğimiz aylarda ise kendisine sorulan “Bakire misin?” sorusu Simge’nin yeniden gündem olmasına sebep olmuştur.

Çünkü Simge açtığı İnstagram canlı yayınlarında genellikle kendisine yöneltilen ve toplumca ayıp sayılan sorulara maruz kalmaktadır.

İnstagram fenomenliğinin yanı sıra YouTube ve TikTok videoları ile de bilinir. Genellikle eğlenceli ve komik videolar çeker. Ancak onu sevenlerin yanı sıra sevmeyenleri de çoktur. Genellikle videolarına antipatik olduğu yönünde yorum yapan bir kesim vardır.

Ancak Simge aldığı negatif yorumlara alıştığını belirtmiştir. Hatta negatif yönde yorum almadığında şaşkınlıkla karşıladığını söylemiştir.

Geçtiğimiz yıllarda Beyaz Show’a katılarak popülaritesini arttıran ve genellikle genç kitle tarafından tanınan Simge, İzmir doğumludur. Kendisine birçok şarkı teklifi gelen fenomen, albüm çalışmalarında da bulunmuştur.

Üniversite eğitimini Adnan Menderes Üniversitesi’nde almıştır.

Simge yaklaşık iki senedir sosyal medyada yayınlar yapmaktadır. Sosyal medyada ünlü olmadan önce sabahları garsonluk, akşamları ise düğün salonlarında çalışmıştır. “Eğer bu şekilde ünlü olabileceğimi bilseydim çok önceden sosyal medya işine girer, hiç zaman kaybetmezdim.” demiştir.

Önceden fenomen olmanın ne demek olduğunu bile bilmeyen Simge, videolarının yayınlanmasına karşın ilk etapta ne yapacağını bilememiş ve telif atmıştır. Birçok siteye videosunun kaldırılmasının teklif etmiştir.

Simge daha önce hiçbir estetik yaptırmamıştır. Ancak bu soru birçok insan tarafından merak edilmiştir.

Hayvanları çok seven Simge Barankoğlu’nun da pitbull cinsi köpeği vardır. Reynmen ile yıldızlarının barışmadığını ve bir türlü anlaşamadıklarını söylemiştir.

Özellikle Reynmen’in kendi videolarında Simge’ye çamur atması onu sinirlendirmiştir.

Daha önce bir mahkeme olayında duruşmaya gitmemesi nedeni ile hakkında tutuklanma kararı alınmıştır. Gereken işlemleri yapmamış olması dolayısı ile hapse girmesi gerekmiştir. O gün Simge için nöbetçi mahkeme kurulmuştur ve sabah 5:30’da serbest bırakılmıştır.

Hakkında açılan birçok dava vardır. Bu davaların yanı sıra birçok cezası da vardır. Örneğin; elektronik sigara reklamında özendirici bir içerik koyması sebebi ile 63 milyarlık para cezasına çarptırılmıştır.

Bununla birlikte kavga etmek ve burun kırmak gibi suçları da vardır. Özellikle hakkında açılan bir dava nedeni ile 5 sene hapis cezası istenmiştir.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=_TXYYR5SX5Y

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu