Film & Dizi Önerisi

Şimdiki Aklım Olsaydı Dizi Konusu Nedir? Neden İptal Oldu?

instagram takipçi hilesi

Şimdiki Aklım Olsaydı Dizi Konusu ve Oyuncuları..! Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisi Neden İptal Oldu? Şimdiki Aklım Olsaydı dizisi, çekimleri yeni başlayacak ve Netflix’te dizi severler ile buluşacak diziydi. Dizi, eşcinsel ögeler barındırdığı için Netflix yönetimi tarafından iptal edildi. Daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Şimdiki Aklım Olsaydı dizisi hakkında bilgileri verelim. İşte Şimdiki Aklım Olsaydı dizi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

Şimdiki Aklım Olsaydı Dizi Konusu
Orijinal İsmi: Şimdiki Aklım Olsaydı
İspanyol İsmi: If Only
IMDb Puanı: – / 10
Beyazperde Puanı: – / 5
Yapım yılı: 2020 idi.
ilk vizyon tarihi: Belli Değil
Yaş Sınırı:
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Çağan Irmak, Umut Aral
Senarist: Ece Yörenç
Yapım Şirketi: Ay Yapım
Başrol Oyuncuları:
Türü: Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Netflix

Şimdiki Aklım Olsaydı Dizisi Neden İptal Oldu?

Şimdiki Aklım Olsaydı dizisi, 2020 yılının temmuz ayı içerisinde çekimlerine başlanacak bir dizi idi. Fakat çekimlere bir gün kala dizi iptal edildi.

Dizinin iptal edilmesinin nedeni içerisinde eşcinsel ögeler barındırması idi. Dizi, iptal edildikten sonra Şimdiki Aklım Olsaydı dizi senaristi Ece Yörenç tarafında senaryo tekrardan düzenlendi ve Kültür ve Turizm Bakanlığı‘na gönderildi.

Dizinin senaryosu düzenlendikten sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onay aldı. Ancak bu sefer de RTÜK ve NETFLİX‘e takıldı. Dizi, artık İspanyol dizisi olarak “If Only” adlı ile dizi severler ile buluşacak.

Şimdiki Aklım Olsaydı Dizi Konusu

Şimdiki Aklım Olsaydı Dizi Konusu

Şimdiki Aklım Olsaydı dizisi, son 10 senedir. Nano ile mutsuz bir şekilde evlilik yaşayan ve 30 yaşında olan Emma isimli bir kişiyi konu almaktadır. Emma, zamanı geri alabilseydi bu kişi ile kesinlikle evlenmezdi.  Emma, 2008 yılındaki haline geri döner. Kim olmak istediğini ve ne olacağını bilerek hareket eder.

Dizi, tüm dünyada olduğu gibi TÜRKİYE’de de yayınlanacak. Aynı tartışmalar Aşk 101 dizisi için de yaşanmıştı. Fakat, dizi de yer alan eşcinsel sahneler kesilerek yayınlanmıştır.

Oyuncu Kadrosu

Şimdiki Aklım Olsaydı dizisinin, İspanyol versiyonun “If Only” de Megan Montaner‘ın başrol oynayacağı bilinmektedir.

Türkiye’deki oyuncu kadrosu şu şekilde olacaktı;

Şimdiki Aklım Olsaydı Dizi Konusu

Şimdiki Aklım Olsaydı Fragmanı ve Diğer videoları

https://www.youtube.com/watch?v=idELYKxefew

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu