EdebiyatKişisel GelişimMental Sağlık

Sigarayı Bıraktıran Kitap: Allen Carr ile Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu

instagram takipçi hilesi

Zararlarını artık çoğu kişinin ezbere bildiği, fakat gün geçtikçe ters orantılı olarak kullanım miktarı artan sigaradan kurtulmak aslında oldukça kolay. Hem de herhangi bir şey kullanmadan ya da aylarca acı içerisinde irade savaşı vermeden. Bu imkansız gibi görünse de Allen Carr’ın farklı ve etkili yöntemlerini paylaştığı kitabı sayesinde kısacık bir sürede sancısız bir şekilde sigarayı tamamen hayatınızdan çıkarmanız mümkün. Nasıl mı? İşte kitap hakkında bilmeniz gereken detaylar…

maxresdefault

İşe yaramayan klasik yöntemlerden çok daha fazlasını sunuyor

Son yıllarda sigarayı bırakma üzerine pek çok çalışma yürütülüyor. Devlet destekli sigarayı bırakma kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve çeşitli basın yayın organları gibi güçlü kuruluşlar  her geçen gün bu konuda daha da aktifleşiyor. Yine de birçok sigara tiryakisi bu çalışmalardan etkilenmediği gibi; aynı zamanda sigaraya başlama yaşı da gün geçtikçe düşüyor. Tüm bunlar ise tiryakilerin tüm bu klasik yöntemlerden çok daha fazlasına ihtiyacı olduğunu gösteriyor.

sigaray brakmann kolay yolu

Anında ve sancısız bir şekilde sigara tiryakiliğine son verebilirsiniz

Uzun yıllar boyunca sigara tiryakisi olan ve sigarayı bırakma konusunda büyük zorluklar çeken; hatta bu sebepten evliliği bitme noktasına gelen Allen Carr’ın bulmuş olduğu yöntem ile sigarayı bırakmak artık oldukça kolay. Her yerde yazılıp çizilen ve defalarca dile getirilen sigaranın verdiği zararlar konusunda tiryakilerin artık farklı bir yönteme ihtiyacı olduğunu keşfeden Allen Carr, kitabında sigarayı bırakmanın ne kadar kolay olduğu konusunda okuyucu ikna etmeyi  başarıyor.

sigarayi birakmanin kolay yolu

Pek çok kişinin sigarayı bırakmasını sağlayan ve ülkemiz de dahil olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde binlerce insanı tiryakilikten kurtaran kitap, okuyucuya herhangi bir şekilde baskı yapmıyor. Hatta yazar, kitap bitene kadar sigara içmeye devam etmesini ve ancak kitap bittikten sonra tiryakilikten vazgeçmesini öğütlüyor.

Siz de tiryakiliğe bir son vermek veya tiryaki olan yakınlarınıza yardım etmek için Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu adlı kitabı edinebilir ya da bu yöntemin uygulandığı sigarayı bırakma tedavi merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu