Yerli Kadın Ünlüler

Sibel Akbulut Kimdir?

instagram takipçi hilesi

sibel akbulut kimdir5
Tam adı: Sibel Akbulut
Doğum tarihi: ..-..-1991
Doğum yeri: Üsküdar/İstanbul
Boyu: 1.67
Burcu: Yay
Ailesi:
Sevgilisi:
Mesleği: Yönetici Asistanlığı
Aktif Yılları: 2015-Günümüz
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Sibel Akbulut Kimdir? Eski Kısmetse Olur programı yarışmacıdır.

1991 tarihinde İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde dünyaya gelmiştir. 4 kardeşi olan Sibel Akbulut, yay burcudur. Ailesi hakkında pek bir bilgiye rastlanmamıştır. Dört kardeşi de erkek olan Sibel Akbulut, evin tek küçük kızı olarak büyümüştür.

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite eğitimi almamıştır. Çalışma hayatına atılmıştır. Üniversite eğitimi almadan çalışma hayatına atılan Sibel Akbulut, yönetici asistanlığı yapmaktadır.

Çeşitli işlerde çalıştıktan sonra televizyon dünyasına atılan Sibel Akbulut, Bana Her Şey Yakışır adlı moda programına çıkmıştır. Bana Her Şey Yakışır programında yeterince tanınamayan Sibel Akbulut, bir dönemin popüler yapımlarından olan Kısmetse Olur programına katılmıştır. Kısmetse Olur programında güzelliği ile dikkat çeken Sibel Akbulut aynı zamanda geldiği gün eski sevgilisinden araba hediye aldığını söyleyerek de tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Kısmetse Olur programına katıldıktan sonra kendisine butik açan Akbulut, kısa süre sonra bu butiği kapatmıştır. Aynı zamanda sonrasında kendi yönettiği bir ajans açan Akbulut, ajansını da kapatmıştır.

Youtube platformunda da videolar çeken Akbulut, ilk olarak ”Bir Erkek Bir Kadını Nasıl Baştan Çıkarabilir?” videosuyla 27 B izlenmeye ulaşmıştır. Sonrasında ”Yediğim Kazıkları Anlatıyorum” videosunu paylaşan Akbulut bu videoyla da 82 B izlenmeye ulaşmıştır. Peşine sürekli olarak videolar paylaşan Akbulut’un videoları sırasıyla ”Bayrama Özel Makyaj Nasıl Yapılır, Dost Kazığı Hakkında Konuştuk, 4000 TL’Lik Elbiseyi Denedik, Fikirtepe Sokaklarında Bir Gün, Muğla’da Çok Güzel Yerler Keşfettim, Çenemi Yine Tutamadım, Yok Böyle Bir Kek Yapımı, Sibel Akbulut İle Mukbang, Kızlar Soruyor, Kirpik Nasıl Takılır, Renkli Lens Deniyorum,Kendimi Bulduğum Video, Dalgalı ve Gür Saç Nasıl Yapılır?, Ayrılık Sonrası Nasıl Güçlü Kalınır, Ev Yapımı Limonata, Kız İsteme & Söz Videosu” isimli 19 videosu bulunuyor. Youtube platformunda 7,99 B takipçisi bulunmaktadır.

Youtube ile birlikte instagram hesabında da paylaşımlar yapan Sibel Akbulut’un instagram hesabında 207 bin takipçisi bulunmaktadır. İnstagram hesabında sık sık ürün tanıtımları yapmaktadır. Bununla beraber mizah videoları da paylaşmaktadır.  İstanbul‘da dünyaya gelen Akbulut, şuan da İzmir’de ikametgah etmektedir.

Sibel Akbulut şuan nişanlıdır. Youtube hesabında da sıklıkla video paylaşan Akbulut’un bu yaz evlenmesi bekleniyor diyebiliriz. Nişanlısının ailesiyle de çok iyi anlaşan Akbulut, düğün tarihini henüz açıklamamıştır.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu