Alışveriş Rehberi

Sevdiklerinize Alabileceğiniz 10 Farklı Yılbaşı Armağanı

instagram takipçi hilesi

Biz şehirliler  yüzyıllar öne yaşayan insanlara göre çok daha fazla strese sahibiz. İş, okul,dersler, arkadaşlar, aile, sorumluluklar derken kendimizi kaybetmiş ve geri plana atmış bulunmaktayız. Zihnimize ve bedenimize gerekli özeni yeterince göstermiyoruz.

armagan 11

Yani yılda sevdiklerimizi ve kendimizi ön plana koymak fazla miktardaki stresimizden uzaklaşmak en önemi amaç ve dileklerimizden olsun. Eğer ki sizin de stresinizi azaltmasını istediğiniz bir yakınınız varsa bu hediye seçeneklerimize bakmak ile işe başlayabilirsiniz.

1) Tuz Lambası

armagan 4

Himalaya tuz lambasının birçok farklı ve yararlı özelliği bulunmaktadır. Astımın yanı sıra alerjilere de iyi gelmektedir. Feng Shui felsefesinde yer alan ortamdaki modu iyileştirek adına kullanılan lambalar estetik yapısının yanı sıra ortamdaki dengeyi de sağlamaktadır. Geceleri kısık bir aydınlatıcı olarak da kullanabileceğiniz bu tuz lambası uykusuzluğa da çok iyi gelmektedir.

Ayrıca, yine hediye önerileri için yenilenen MaksatBilgi Alışveriş Rehberi sayfamıza göz atmak isterseniz buraya tıklayın!

2) Masaj Paketi

armagan 2

Bu yıl sevdiğiniz çok çalıştı, fazlaca yoruldu. Dünya genelinde herkesin sevmiş olduğu, hiçbir şekilde hayır diyemeyeceği şey nedir diye sorulsa hiç kuşkusuz masaj yanıtı verilir. Sevdiğiniz bir spa merkezi ya da bir otelde kendisine alacağınız profesyonel masaj paketi kendisini oldukça mutlu edecektir.

3) İpekli Ve Lavantalı Uyku Maskesi

armagan 8

Işıkta uyuyamaya, uyku düzeni bozuk, bunlara bağlı stres sorunu yaşayan sevdiğiniz için alabileceğiniz en güzel ve düşünceli armağanlardan birisi de lavanta tohumları ile bezenmiş ve ipekli kumaştan yapılmış bir uyku maskesi.

4) Meditasyon Minderi

armagan 5

Kendimize zaman ayırmaktan söz etmiştik, değil mi? Her gün 15 dakika meditasyon yaparak zihinle baş başa kalmak herkese iyi gelmektedir. Siz de sevdiğiniz birisine ona bu alışkanlığı kazandırmak adına güçlendirici niteliğindeki meditasyon minderi satın alabilirsiniz.

5) Yetişkinler İçin Boyama Kitabı

armagan 6

Uzun bir zamandır piyasada yer almakta olan yetişkinler için boyama kitaplarının bu denli ilgi görmesine çok da şaşırmamak gerekli. Gerçekten de zamanın akışını unutturan, renklerin büyülü dünyasında kaybolmanızı sağlayan eşyalardır bunlar. Siz de kafasını renklerin dünyası aracılığı ile dağıtmak isteyen ediğinize boyama kitabı armağan edebilirsiniz.

6) Aromaterapi Difüzörü

armagan 12

Aromatik yağlara ilgili bir arkadaşınız varsa bu aromaterapi difüzörü onun oldukça hoşuna gidecektir. Havaya hoş kokular yayan ve nemlendirmeyi sağlayan bu söz konusu alet solunum ve uyku sorunlarına iyi geliyor. Sıcak ve hoş kokulu bir ortam az da olsa stresi azaltabilir.

7) Kaliteli Bir Kulaklık

armagan 10

Birçok şeyden soyutlanarak kulaklıkları takıp müzik dinlemek kadar insanın ruhun besleyebilen çok şey yoktur. Müzik zevkini beğendiğiniz bir sevdiğinize normalinden biraz daha fazla bütçe ayırarak ses kalitesi yüksek bir kulaklık armağan edebilirsiniz.

8) Yoga Stüdyosu Üyeliği

armagan 3

Stresten başını kurtaramayan sevdiğinizin yaşam tarzını değiştirmesine yardımcı olmak ister misiniz? Yoga yüzyıllardır bilinen bir felsefe, hem bedeni hem de ruhu şekillendiriyor. Önceden yoga ile tanışmamış bir sevdiğinize bir yoga stüdyosundan üyelik alarak derslere birlikte katılmak iyi bir armağan olabilir.

9) Succulentler

armagan 9

Bitkilerle ve doğa ile beraber iç içe olmanın stresi azaltmış olduğu birçok bilimsel çalışma ile kanıtlanmış durumda. Siz de ofis ortamında çalışmakta olan bir sevdiğinizin masasına koyması için güzel bitkiler armağan edebilirsiniz. Succulentler hem estetik açıdan hoş hem de bakımı yönünden kolay bitkilerdir. Çevrenizde konumlanan çiçekçilerden temin edebileceğiniz gibi, internet ortamında da birçok sitede bulabilirsiniz.

10) Zamanınız

armagan 1

Bu madde baştan sona dek bedava fakat en değeli olanı. Yeteri kadar zaman ayıramadığınız değerli birisine  yeni yılda zaman ayırın. Dinleyin sonra da paylaşın. Bu ona en değerli armağanlardan birisi olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu