Alışveriş RehberiYaşam

Erkekler İçin Alınabilecek 5 Farklı Armağan Nedir?

instagram takipçi hilesi

hediye 6

Erkekler kadınlara göre armağan konusunda daha az takıntılıdırlar. Hatta armağan almasanız bile kadınların kafasına taktığı gibi günler boyu sürebilecek sorunlar çıkmaz. Bundan dolayı bir erkeğe alınan armağan onun için mutlak suretle makul bir anlam taşır. Tabi yaşamındaki en büyük tutkusunu armağan etmediyseniz. Eğe ki en sevdiği nesneyi ona armağan ederseniz, o uygun bir değer taşıyan armağan, bir anda kutsal bir armağana dönüşebilmektedir. İşte erkekler için kutsal anlam taşıyan beş farklı armağan…

1) Playstation veya X-Box

hediye 5

Erkeklerin sanal oyunlara olan düşkünlüğünü bilmeyen yoktur. Eğer ki sevgilinize ya da erkek arkadaşınıza armağan almak için iyi bir bütçe ayırdıysanız mutlaka almanız gereken armağanların başında Playstation ya da X-Box gelmektedir. Bu armağanınız erkek arkadaşınıza gelen diğer armağanlardan çok daha farklı bir değer taşıyacağından ötürü o özel günü çok daha özel hale getirebilirsiniz.

2) Sevdiği Takımın Forması

hediye 1

Dünyanın her yerinde erkekler futbola düşkündürler. Hatta geneli tuttukları takıma karşı fanatikliğe varan bir tutku beslemektedir. Bundan dolayı sevgiliniz ya da erkek arkadaşınızı kalbinden vurabileceğiniz en uygun armağanların bir başkası da tutkusu olduğu akımın yeni sezondaki formasını almanız olacaktır.  Söz konusu formanın sırt kısmına bir de adını yazdırırsanız ona kendinizi bu armağan ile bir kez daha hayran bırakabilirsiniz.

3) Sevdiği Takımın En Önemli Maçına İki Bilet

hediye 4

Her takım yılda birkaç kere sezona damga vurabilecek önemli maçlara çıkabilmektedir. Bundan dolayı siz de sevgilinize hiç unutamayacağı bir armağan almak niyetindeyseniz mutlaka o maçlardan birisine iki bilet almayı deneyin. Futbolda ya da basketboldan anlamıyor dahi olsanız birlikte gideceğiniz maç onun için çok daha değerli bir hale gelecektir. Öyle ki bir yanında tutku ile tuttuğu takım diğer bir yandan da sevdiği kadının olması her erkeğin yaşamak isteyebileceği en iyi duygulardan birisidir.

4) Son Çıkan iPhone Telefon

hediye 2

Modası gün geçtikçe artan İphone akıllı telefonları, erkeklerin teknoloji dünyasındaki kalbidir. Özellikle teknolojiyi yakından takip eden bir sevgiliniz varsa ve birazcık da bütçeniz izin veriyorsa mutlak suretle almanız gereken armağan, özel bir kutu içinde hazırlanmış olan sen model İphone telefondur.

5) Zippo Çakmak

hediye 3

Ateş gücün timsalidir. Bundan dolayı erkekler sigara kullanmasalar bile ceplerinde çakmak taşıyabilmektedirler. Orijinal bir zippo çakmakla sevgilinize veya erkek arkadaşınıza yanından ayırmayacağı bir armağan alabilirsiniz. Uygun görürseniz çakmağın üzerine birlikte çekilmiş olduğunuz hoş bir fotoğrafınızı çizdirtebilir ya da ikinizin adını yazdırabilirsiniz.

Erkekler İçin Armağan Önerileri İle İlgili Videolar

Kaynak
neoldu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu