Yerli Kadın Ünlüler

Sevcan Sini Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Sevcan Sini
Tam adı: Sevcan Sini
Doğum tarihi: ??. ??. 1992
Doğum yeri: İzmir / Türkiye
Boyu: 1.68 m
Ailesi: 
Sevgilisi: ..
Mesleği: Dizi Oyuncusu, Sinema Oyuncusu
Aktif Yılları: 2013 yılından bu yana
imdb-logo

youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Sevcan Sini Kimdir? Sevcan Sini, 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü‘nden eğitim almış ve mezun olmuştur. Üniversiteyi bitirdikten sonra İstanbul’a yerleşmeye karar vermiştir. Küçüklükten beri oyunculuğa merak duyan genç oyuncu, pek çok sinema filmi, televizyon dizisi ve tiyatro oyunlarında yer almıştır.

Oyunculuk kariyerine ara vermeden devam eden Sini, Levent Ünalan Talent Oyunculuk Ajansı‘na bağlı olarak oyunculuk yapmaktadır. Aynı zamanda Tiyatro Motto‘da sahne almaktadır ve sahne hayatına devam etmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Kanal D ekranlarında dizi severler ile buluşan “Zalim İstanbul” adlı dizide kamera karşısına geçmiştir.

Sevcan Sini, “Zalim İstanbul” dizisinde Mine Tugay, Deniz Uğur, Fikret Kuşkan, Simay Barlas, Ozan Dolunay, Berker Güven, Sera Kutlubey, Bahar Şahin ve İdris Nebi Taşkan ile birlikte yer almaktadır. Sini, bu dizide Oya karakterine hayat vermektedir.

2017 senesinde korku filmi severler tarafından ilgi ile izlenen “Lanet: Ervah Cinleri” isimli korku filminde de rol almıştır. Sini, bu korku filminde Ceyhun Tutal, Ceren Yasemen Güneysu, Zahid Çetinkaya, Asiye Cenk Gündüz ve Ufuk Özkaya gibi isimler ile kamera karşısına geçmiştir. 28 Nisan 2017 tarihinde sinema severler ile buluşan filmin senaryosunu Fizyoterapist olarak görev yapan Teoman Gündüz ve senarist Asiye Cenk Gündüz kaleme almıştır. “Lanet: Ervah Cinleri” İmbd’de seyirci yorumlarında ve puanlarında 5.0 puan almıştır.

Sevcan Sini, tüm bu işlerinin yanı sıra aynı zamanda dans, şan eğitimi, eskrim ve Azerice konularında da son derece başarılıdır. Genç oyuncu, şu anda İzmir‘de ikamet ettiği bilinmektedir.

Sini, tiyatro oyunculuğu ile de yakından ilgilenmektedir. 2013 senesinde “Jüri” isimli tiyatro oyununda yer almaktadır. Son zamanlarda ise “Ophelia’nın Hamleti” isimli tiyatro oyununda sahne almaktadır. Genç oyuncu bekardır. Bir ilişkisinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Sevcan Sini Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  1. 2019 – Devam Ediyor –  Zalim İstanbul (Kanal D) (Televizyon Dizisi)
  2. 2017 – Lanet: Ervah Cinleri (Korku) (Sinema Filmi)

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları

  1. 2019 – Devam Ediyor – Ophelia’nın Hamleti
  2. 2013 – Jüri

Videoları

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu