Yerli Kadın Ünlüler

Nihan Çelik Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Nihan Çelik
Tam adı: Nihan Çelik
Doğum tarihi: 1994
Doğum yeri:
Boyu:1.65
Burcu: …
Ailesi: …
Sevgilisi: 
Mesleği: Şarkıcı
Aktif Yılları: 2022’den günümüze
imdb-logo
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  tiktok

Hakkında

Nihan Çelik Kimdir? Nihan Çelik 1994 yılında Almanya’da dünyaya gelmiş olan Türk şarkıcıdır. 29 yaşında olan genç şarkıcı Almanya’da dünyaya gelmiştir. Ünlü şarkıcının boyunun 1.65 olduğu bilinmektedir. Bilhassa Serdar Ortaç ile gerçekleştirdiği Fırtına isimli proje sonrasında pek çok kişi tarafından tanınmaya başlamıştır.

Nihan Çelik Hayatı

1994 yılında dünyaya gelen genç şarkıcı çok küçük yaşlardan itibaren müzik sektörüne ilgi duymuştur. Müziğe olan ilgisi 6 yaşındayken başlamıştır ve bu ilgisini aldığı eğitimlerle de ilerletmiştir. Almanya’da bulunduğu süre boyunca yaklaşık 5 yıl şan ve dans eğitimleri almıştır.

Nihan Çelik Almanya’da yaşadığı süre boyunca eğitimlerine ek olarak çeşitli müzik projelerinde yer almıştır. Almanya’da bulunan pek çok sanatçının projesinde yer aldığı bilinmektedir. Ülkeye geri döndükten sonra da benzer şekilde müzik sektöründe kariyerini ilerletmeye devam etmiştir.

Türkiye’ye döndükten sonra ilk projesini 2022 yılında gerçekleştirmiştir. Yıldız isimli şarkısını Ocak ayında yayınlayan şarkıcı geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. YouTube platformu üzerinden yayınlanan şarkı oldukça kısa bir sürede 1.5 M izlenme sayısına ulaşmıştır.

Müzik kariyerindeki ikinci önemli yükseliş ise Bodrum Masalı isimli tekli parçasıyla olmuştur. Şarkı yayınlandığı andan itibaren dinleyiciler tarafından övgüyle karşılanmıştır.

Nihan Çelik kariyerindeki esas yükselişi ise Serdar Ortaç ile ortak çalıştığı düet parçasıyla gerçekleştirmiştir. Yine 2022 yılında yayınlanan Fırtına isimli parça yayınladığı gün 1M’nin üzerinde izlenmeye ulaşmıştır.

Müzik kariyerinin yanı sıra sanatçının günlük yaşantısı da hayranlarının dikkatini çekmekte. Özellikle kişisel bakımına ve sağlığına çok dikkat eden sanatçı günde en az 2 litre su içmeye ve her gün düzenli olarak spor yapmaya özen gösteriyor.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu