Serel Yereli

Google News

Serel Yereli Yeni Fotograflari 2

Tam adı: Serel Yereli
Doğum tarihi: 1996
Doğum yeri: Göztepe, İzmir/ Türkiye
Boyu: 1,75 m
Ailesi:
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2016’dan bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada

instagram-hesabi youtube-chanel
Başlıklar

İçindekiler:

Hakkında

Serel Yereli kimdir? Serel Yereli son zamanlarda Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekse de onu Bodrum Masalı’nın Alara’sı olarak , dizi izleyicileri ve özellikle genç kitle tarafından tanınıyor.

Serel Yereli, 1996 yılında İzmir Göztepe’de dünyaya geldi. 16 yaşındayken babasını kalp krizi sonucu kaybetti. Eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okuyarak hala devam etmektedir.

Serel Yereli, 2012 yılında Acun Ilıcalı‘nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı , O Ses Türkiye adlı yarışmaya katılmış ve  ilk turda elenmiştir. Ancak güzelliğiyle jürinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Daha sonrasında ise oyunculuk ile başlayan kariyerinin yanı sıra amatör olarak şarkı söylemeye devam etmekte .

Oyunculuk anlamında ise ilk işi Bodrum Masalı ‘dır. Bodrum Masalı adlı dizide ise Alara adlı karaktere hayat vermektedir. Bu rol ile ise dikkatleri üstüne çekemeyi başarmış ve hayran kitlesini oluşturmaya başlamıştır. Şarkı söylemeyi bırakmayan Serel, Bodrum Masalı 2. Bölümü’nde ”Sezenler Olmuş” şarkısını seslendirmiştir.

Filmleri ve Dizileri

  • 2016- 2017 – Bodrum Masalı – Alara

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=laHaGasRGuE

Fotoğrafları

Kaynak
GoogleYoutube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir