Selin İmer

Selin İmer Kimdir?

instagram takipçi hilesi

selin imer kimdir 8
Tam adı: Selin İmer Ceceli
Doğum tarihi: 14 Ocak 1983
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,67 m
Burcu: Oğlak
Ailesi: İnsel İmer (Babası), Canan İmer (Annesi)
Eşi: Mustafa Ceceli (2017)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Model, Manken, Modacı
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Selin İmer Kimdir? Selin İmer, model, manken ve modacıdır.

Selin İmer, 14 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesinin adı Canan İmer, babasının adı İnsel İmer‘dir.

Ortaokul eğitimini İtalyan Ortaokulu‘nda, lise eğitimini ise MEF Okulları‘nda bitirdi. Daha sonra Amerika’ya gitti ve moda, reklam ve psikoloji üzerine eğitim aldı.

Eğitim hayatını tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü ve moda üzerine çalışmalar yaptı.

2017 yılında Mustafa Ceceli ile dünya evine girdi. Verdikleri bir röportajda kendisini Mustafa Ceceli ile Ahmed Hulusi’nin tanıştırdığını belirtti. Çift gözlerden uzak bir yaşam sürmeyi tercih ediyor. En büyük hobileri arasında eşi ile alışveriş yapmak ve Mustafa Ceceli‘nin eski eşinden olan çocuğu Arın Ceceli ile bowling oynamak yer alıyor. Mustafa Ceceli ise kendisinin her gün spor yaptığın fakat eşinin parmağını bile kıpırdatmadığını belirtti. Çiftin çocukları yok. Bilinene göre de çocuk istemiyorlar

Bir dönem yaşadığı kilo sorunları ile sık sık gündeme geldi. Ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun tarafından hazırlanan program ile 10 kilodan fazla verdi. Sosyal medyada da oldukça aktif. İmer’in sosyal medya hesaplarını sizin için yukarıya bıraktık.

İmer, 30 Aralık 2021 günü TV 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye isimli yemek programına konuk yarışmacı olarak katıldı. Diğer konuklar arasında eşi Mustafa Ceceli, Pınar Altuğ Atacan ve Zuhal Topal da yer aldı.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu