Yerli Kadın Ünlüler

Selin Gurdikyan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Selin Gurdikyan
Tam adı: Selin Gurdikyan /Selin Erberk Gurdikyan
Doğum tarihi: 2000
Doğum yeri: ….
Boyu: 178
Burcu: ….
Ailesi: Neşe Erbek (Annesi), Ayk Gurdikyan (Babası)
Sevgilisi: …
Mesleği: Model
Aktif Yılları:2022’den günümüze
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Selin Gurdikyan Kimdir? Selin Gurdikyan 23 yaşında Türk modeldir. 2022 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasına katılarak ismini geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır.

Selin Gurdikyan Hayatı

Selin Gurdikyen 1984 yılında düzenlenen Miss Europe yarışmasında Avrupa Güzeli seçilen Neşe Erbek’in kızıdır. Babası ünlü tekstilcilerden olan Ayk Gurdikyan’dır. Genç model 1999 ve 2008 yılları arasında evli olan çiftin üçüz çocuklarından bir tanesidir. Diğer kardeşlerinin ismi Alin ve Lara’dır.

23 yaşında olan genç model 178 cm boyundadır. Eğitim hayatına Florida Üniversitesi’nin Tıp Fakültesi’nde devam etmektedir. Bunun yanı sıra 2022 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında yer almıştır. Yarışma sürecinde finalistliğe kadar yükselmeyi başaran güzel model yarışmada 3. seçilerek ismini geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır.

Videoları

Fotoğrafları

Elifnur Özcan

Yaklaşık 5 senedir aktif olarak içerik yazarı olarak çalışmaktayım. Çok sayıda web sitesi için çeşitli konularda içerikler hazırladım. Ancak özellikle bilgi verici ve okuyucuya birşeyler katacak içerikler hazırlamaktan keyif duyuyorum. MaksatBilgi ailesine henüz yeni katıldım. Ancak işinize yarayacak ve okurken keyif alacağınız içerikler hazırlayacağıma inanıyorum. Şimdiden keyifli okumalar :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu