Yerli Kadın Ünlüler

Selin Ciğerci Kimdir?

instagram takipçi hilesi

selin cigerci 15
Tam adı: Selin Ciğerci
Doğum tarihi: 4 Nisan 1984
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Ailesi:
Eşi: Gökhan Çıra (e. 2019)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sosyal medya fenomeni, şarkıcı, DJ
Aktif Yılları: 2017 yılından bu yana
youtube-chaneldeezer logo mbspotify-connect-compatibility-logo-

Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci, 4 Nisan 1984 İstanbul doğumlu şarkıcı ve sosyal medya fenomenidir. Baba tarafından Konyalı, anne tarafından Kastamonulu olan Ciğerci, İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. Çocukluğu Zeytinburnu’nda geçen Ciğerci ve ailesi maddi durumlarından dolayı zor zamanlar geçirmiştir. Ardından babasının işleri iyi gitmeye başlayınca hayatları yoluna girmiştir. Babası tekstil işiyle uğraşmaktadır. Türkiye’nin en büyük hazır giyim firmalarından birinin sahibi olduğu bilinir.

İlginizi çekebilir: Gökhan Çıra Kimdir?

Sosyal medyada ilk olarak “Bebek Okan” ismiyle tanınan fenomen, geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatının ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirmiştir. Sosyal medyada paylaşımlarıyla dikkat çekerek adından sık sık bahsettiren Ciğerci, 2018’de “Beş Karat” isimli bir single çıkarmıştır. Ciğerci’ye bu şarkısında Ebru Polat eşlik etmiştir. 2019’da ise çıkarttığı Hikaye isimli şarkısına klip çekmiştir.

Aynı zamanda DJ’lik yaparak eğlence hayatına devam eden Ciğerci, Fatih Ürek, Demet Akalın başta olmak üzere birçok tanınmış isimle yakın arkadaştır.

2018 yılında sevgili olduklarını açıkladığı futbolcu Gökhan Çıra’yla evlenme kararı almışlardır. Çift, çok konuşulan bir düğünle 28 Ekim 2019’da evlenmiştir.

Selin Ciğerci Diskografisi

  1. 2018 – Beş Karat
  2. 2019 – Hikaye

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu