Yerli Kadın Ünlüler

Selen Yakıcı Kimdir?

instagram takipçi hilesi

selen yakici kimdir 3
Tam adı: Selen Yakıcı
Doğum tarihi: 19 Ekim 1990
Doğum yeri: Mersin, Türkiye
Boyu: 1,75 m
Burcu: Terazi
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Manken, Sunucu
Aktif Yılları: 2014 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Selen Yakıcı Kimdir? Selen Yakıcı, manken ve sunucudur.

Selen Yakıcı, 19 Ekim 1990 tarihinde Mersin’de dünyaya gözlerini açtı. Çocukluğunun da büyük çoğunluğu Mersin’de geçti.

Eğitim hayatının büyük kısmını da Mersin’de aldı. Lise eğitimini bitirdikten sonra üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamladı ve başarılı bir şekilde mezun oldu.

2014 senesinde Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldı. Yarışmada ilk 20 içerisine girme başarısını elde etti. Bu yarışmadan sonra hayatı adeta değişti. Yarışmadan sonra özel olarak sunuculuk ve diksiyon eğitimleri aldı.

Bir süre sonra BJK TV‘de sunucu olarak görev yapmaya başladı. Daha sonra Show TV ekranlarında yayınlanan “Bu Tarz Benim” isimli yarışmaya katıldı. Bir zamanlar GS TV sunucularında bir tanesi olan Nazlı Öztürk ile aralarında geçen atışmalar ile gündeme geldi.

Yakıcı, 2016 senesinde Nihat Doğan ile bir birliktelik yaşadı. 15 Temmuz 2016 günü tanıştılar ve birbirlerine “darbe sevgilim” olarak nitelendirdiler.  Nihat Doğan kendisine “Dünyam” olarak hitap ediyordu. Fakat bir süre sonra bu ilişki de sona erdi.

Selen Yakıcı, Nihat Doğan ile birlikte olduğu için yargılandığını dile getirerek, “Siz hiç yanlış insanlar ile birlikte olmadınız mı?” diye sordu. Nihat Doğan’ın kırdığım kişiler bana hakkını helal etsin sözlerinden sonra Yakıcı “Bazılarına hak helal edilmez. Allah çarpar adamı. Ben kendisine karşı buz dağları kadar soğuğum” ifadelerini kullandı.

Videoları

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu