Yerli Erkek Ünlüler

Selçuk Geçer

Selçuk Geçer Kimdir?

instagram takipçi hilesi

selcuk gecer 1
Tam adı: Selçuk Geçer
Doğum tarihi: ??. ??. 1972
Doğum yeri: Eskişehir, Türkiye
Boyu: 1.7 m
Burcu: 
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 2 çocuğu var.
Mesleği: Ekonomist
Aktif Yılları: 1990’lı yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Selçuk Geçer Kimdir? Selçuk Geçer, ekonomisttir. Son yıllarda şahsi Youtube kanalı üzerinden yayınlar yapmaktadır.

Selçuk Geçer, 1972 yılında Eskişehir’de dünyaya gözleri açmıştır.

Lise eğitimini Eskişehir Ahmet Kanatlı Lisesi‘nde, üniversite eğitimini ise 1990 ve 1994 yılları arasında Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü‘nde tamamlamıştır.

3 Mayıs 2003 yılında dünya evine girdi. Bu evliliğinden 2 çocuğu oldu. Türkiye’nin en iyi firmalarında iletişim ve marka danışmanlığı yaptı. Uzmanlık alanı olan Ekonomi Haberciliği, Haber Sunumu ve Medya İlişkileri alanlarında ilerledi. Halk Emeklilik, İntercity ve Gateway gibi şirketlerde görev yaptı.

Ekonomi habercisi, analist ve yorumcu Geçer, Expo Channel, Kanal E, Kanal 9, İstanbul FM, KRT TV, Business Channel, CNBC-e ve Bloomberg HT gibi televizyon kanallarında programlar yaptı. 2006 yılında Mercek Altı isimli tartışma programı ile Ziraatçiler Derneği tarafından “Yılın Ekonomi Habercisi” Ödülünün sahibi oldu.

2007 yılının Ocak ayı ve 2012 yılının Temmuz ayları arasında Kanal 24 TV ekranlarında Ekonomi Müdürü olarak görev aldı. Daha sonra istifa etti ve Cem Medya Grubu‘nda Genel Yayın Yönetmeni olarak çalışmaya başladı. Bloomberg HT’de “Reel Sektör” isimli bir program yaptı. Aynı zamanda her hafta Pazartesi günü de KRT TV’de 3GEN isimli programda analist olarak yer aldı.

Selçuk Geçer, 2015 yılında Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkan Yardımcılığı da yaptı. 2019 yılının Ocak ayında şahsi Youtube kanalını açtı. Kanalında dolar, altın, borsa ve ekonomi alanında pek çok video yayınlamaktadır. Geçer’in Youtube kanalına yukarıda yer alan Youtube simgesine tıklayarak gidebilirsiniz.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=RBHSuwupmlM

https://www.youtube.com/watch?v=JuJXo-4Aqw4

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu