Sarıyer Altınkum Plajı’na Nasıl Gidilir?

instagram takipçi hilesi

Şehir içerisinde tatil yapmak isteyenler, kısa süreli bir ara vermek isteyenler için birçok imkan bulunmaktadır. Bu imkanlar arasında plajlar en önemli faktörlerden biridir. Şehir içerisinde ufak bir tatil imkanı sunduğu için plajlar sık sık tercih edilmektedir. Plajlar arasında kadınların sık sık tercih ettiği seçeneklerden biri de kadınlar plajı olmaktadır. Bu kadınlar plajlarına örnek olanlardan biri de Sarıyer Altınkum Plajı’dır.

Sarıyer Altınkum Plajı Hizmetleri

Sarıyer Altınkum Plajı, İstanbul’un Sarıyer ilçesinin Rumeli Kavağı mahallesinde bulunmaktadır. Kadınlara mahsus olan bir plaj olduğu için kadınlar tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir. Çalışanların tümü bayan olduğu için kişiler bir problem yaşamamaktadır. Çünkü plaj içerisindeki bütün görevli kişiler kadınlardan oluşmaktadır. Kadınlar ile hizmet söz konusu oluyor. Bu açıdan bireyler herhangi bir problem yaşamıyor. Haftanın 7 günü tercih edilebilir. Şemsiye, şezlong, kabin hizmetleri de ücretli olarak verilmektedir. Bu açıdan kadınlar hazırlıklı gelmelidir. Plaj günü birlik şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir konaklama durumu söz konusu olmaz.

altinkum sariyer

Sarıyer Altınkum Plajı İçin Ulaşım

Kadınların çoğunun merak ettiği durumlardan biri ise ulaşım olmaktadır. Ulaşım konusunda hiçbir sorun yaşanmaz çünkü servisler yapılmaktadır. Bu servisler Avrupa yakasının neredeyse bütün ilçelerinden kalkmaktadır. Ulaşım hızlı ve kolay şekilde sağlanmaktadır. Servisler 06.00-07.00 arasında kalkmakta ve plaja ulaşımı sağlamaktadır. 16.30-17.30 arasında da eve bırakma servisleri verilmektedir. Servisler içerisinde çocuklar 9 yaşına kadar kucağa alınmaktadır.

Kucakta çocuk 15 TL iken özel koltuk tahsis edilen çocuklar 25 TL ile ücretlendirilmektedir. Bu açıdan hazırlıklı gelinmelidir. 8 yaş üstü erkek çocukları kesinlikle alınmaz. 10 yaş üstü kız çocuklarına da tam ücretlendirme sistemi uygulanmaktadır.

Sarıyer Altınkum Plajı Hizmetleri

Plaj içerisinde kadınlar hiçbir problem yaşamazlar. Plajın temizliği, denizin temizliği düzenli şekilde sağlanmaktadır. Bu açıdan bir açık yoktur. Plaj içerisinde dini ibadetlerin yerine getirilmesi için mescitlerin yapılması söz konusudur. Kolaylıkla ibadetler yapılabilir. Bunun dışında büfe bulunmaktadır. Büfe paralıdır ancak dışarıdan yiyecek içecek getirmek serbesttir. Bu konuda bir problem yoktur. Kilitli kabinler, duşlar, cankurtaranlar da plajın hizmetleri arasındadır. Cankurtaran hizmeti veren kişiler de kadınlardır. Bu açıdan bir sorun yaşanmaz.

Sarıyer Altınkum Plajı Merak Edilenler

Sarıyer Altınkum Plajı içerisindeki kumlar altın sarısı renkli oldukça güzel kumlardır. Temiz ve düzenli bir plaj yapısına sahiptir. Plaj alanı içerisinde hiçbir şekilde binalaşma söz konusu değildir. Oldukça plaj yapısına uygun bir bölgedir. Sık sık müzik yayını yapılmaktadır. Bu sayede eğlence ve enerji her zaman tavan olmaktadır. Eğlenmeyi isteyen, hayata ara vermek isteyen gidebilir.

Sarıyer Altınkum Plajı için ilgili videolar

https://www.youtube.com/watch?v=DJ1S61JZlZQ

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu