Sandık Kokusu Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Sandık Kokusu; 2023 yılının ekim ayının sonlarına doğru izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Kadın dizisinin ardından TV ekranlarına ara veren Özge Özpirinçci, bu sıra dışı projeyle geri dönüyor.

Güzel oyuncunun partneri ise karizması ve yeteneğiyle son dönemin aranan isimlerinden; Metin Akdülger! Herkesin kendinden bir şeyler bulacağı yapımda, yoğun ve derin duygu geçişlerine yer veriliyor. Henüz yayınlanmadan ilgi odağı olan hikayenin detaylarını ise yazımızda bulabilirsiniz.

sandikkokusu
Orijinal İsmi: Sandık Kokusu
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2023
ilk vizyon tarihi: 2023
Yaş Sınırı: Yaş sınırı yok
Yönetmeni: Nezaket Coşkun
Senarist: Melis Civelek, Zeynep Gür
Yapımcı: Saner Ayar
Yapım Şirketi: 03 Medya
Başrol Oyuncuları: Özge Özpirinçci, Metin Akdülger
Türü: Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal:

Dizinin Konusu Nedir?

Hikaye; aile bağlarını, bir kadının güçlü mücadelesini, psikolojik çözümlemeleri, neden-sonuç ilişkilerini ve arafta kalan pek çok duyguyu sıcak ve samimi bir dille ekrana taşıyor. Karsu adında genç, güzel ve hayata evlatlarıyla tutunan bir annenin, kızı ile yaşayacağı kuşak çatışmasını gözler önüne seriyor.

sandikk

Karsu’nun uğruna ömrünü adadığı üç çocuğu bulunuyor. Ancak ergenlik dönemindeki kızı ile arasına giren uçurumlar artarak devam ediyor. İşte bu noktada yaşananlar, yanlışlar, fedakarlıklar ve hüzünler; adeta izleyiciye aile olabilmenin tüm boyutlarını her yönüyle aktarıyor.

Sandık Kokusu Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Aile ilişkilerini etkileyici bir dille işleyen hikayenin çekimleri devam etmekte olup, 2023 yılının ekim ayında dizi severlerin beğenisine sunulması planlanıyor.

sandik

Dizinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

İstanbul- Beykoz’da çekimlerine başlanan dizinin cast çalışmaları halen sürmektedir. Baş rolleri Özge Özpirinçci ve Metin Akdülger olarak kesinleşen projenin, diğer oyuncu kadrosunun da yakın zamanda resmi olarak açıklanması beklenmektedir.

Sandık Kokusu Dizisi İle İlgili Video ve Fragmanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu