Kültür&Sanat
Trend

SaldaFest Marmaris SaklıGöl Gençlik Festivali ,Muğla Marmaris Konserleri

instagram takipçi hilesi

Etkinlik Adı: SaldaFest Marmaris SaklıGöl Gençlik Festivali ,Muğla Marmaris Konserleri
Etkinlik Türü: Sosyal Aktiviteler | Festival | Konser
Etkinliği Düzenleyen Kişi veya Kurum: SaldaFest
Katılımcılar: Selda Bağcan,Can Bonomo, Pera, Sattas, Teoman,Manga,Yeni Türkü, Mayday, Ezhel, Hayko Cepkin,Mamuş Baba, Adamlar, Sena Şener,Vera
Etkinlik Yeri:  Muğla , Marmaris -Saklı Göl
Etkinlik Başlangıç Tarihi: 29 Haziran 2018
Etkinlik bitiş tarihi: 01 Temmuz 2018
Etkinlik Web sitesi:  https://saldafest.com/
Etkinlik için iletişim: 05542897841 (Mustafa Coşkun)

Etkinlik Hakkında

Her sene yapılacak olan gençlik festivallerinden biri ve bölgesel anlamda en etkili gençlik festivalidir. Bu yüzden Muğla bölgesindeki konser anlamında ve festival anlamında en kapsamlı gençlik festivalidir. Her sene düzenlenen SaldaFest Festivali Muğla’nın Marmaris ilçesinde, Saklıgöl’ de gerçekleşiyor.

MaksatBilgi olarak sponsor olduğumuz SaldaFest Mamaris Saklıgöl festivaline herkesi bekleriz. Çünkü bu Muğla’da yapılan konserler arasında 2018 yılında en dikkat çekici ve En kalabalık olan festival /konser olacak.

Muğla’nın cenneti olan güzel Marmaris ilçesinde, Saklıgöl’de gerçekleşecek olan festival 3 gün sürecek. Bu süre içinde her gün konserler olacak. Bu konserlerde ise önemli isimler yer alırken, çeşitli sosyal aktivesteler ve spor aktiviteleri yer alacak.

Muğla ‘da düzenlenen En Kapsamlı Festival /Konserler

Şimdiye kadar düzenlenen ve bölgesel anlamda da en etkili oldukça katılımı olan büyük bir festival olacak. Öyle ki katılan sanatçılar Türkiye’nin gündeminde ve gençler tarafından tanınan ve en çok sevilen sanatçılar. 3 gün sürecek ve kamp kurulacak. Bu süre içinde konserler 3 gün boyunca devam edecek.

İşte Konser verecek isimler

Selda Bağcan,Can Bonomo, Pera, Sattas, Teoman,Manga,Yeni Türkü, Mayday, Ezhel, Hayko Cepkin,Mamuş Baba, Adamlar, Sena Şener,Vera ve çeşitli aktiviteler yer alacak. After partiler sizi havaya katacak.

Çadırlar kurulacak ve gençlik festivalinin ateşini konserler ile yakacaksınız. 3 gün süren bu festivalde herkesi bekliyoruz.

Etkinlik Videoları

SaldaFest Muğla Marmaris Saklı Göl için 3 günlük Bilet Al

[vfb id=6]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu