Yerli Erkek Ünlüler

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

safak mahmutyazicioglu kimdir 6
Tam adı: Şafak Mahmutyazıcıoğlu
Doğum tarihi: ??. ??. 1980
Doğum yeri: Rize, Türkiye
Ölüm tarihi: 27 Ocak 2022
Ölüm yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,7 m
Burcu: 
Ailesi: 
Eşi: Benan Kocadereli, Ece Erken (2021-2022)
Çocuk (ları): 2 çocuğu var.
Mesleği: Avukat, Yönetici
Aktif Yılları: 2000’li yıllar ve 2022 yılı arası
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Kimdir? Şafak Mahmutyazıcıoğlu, avukattır.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 1980 senesinde Rize’de dünyaya gözlerini açtı.

Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi‘nde tamamladı.

Eğitim hayatını tamamladıktan sonra pek çok firmada hukuk danışmanı olarak görev yaptı.  Koyu bir Beşiktaşlıdır. Fikret Orman‘ın Beşiktaş Başkanı olduğu dönemde 1 sene boyunca Beşiktaş Spor Kulübü Hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. Beşiktaş’tan ayrıldı. Beşiktaş’ta anılan yolsuzluk iddiaları ile de anıldı.

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde ve firmalarında hukuk danışmanlığı yaptı. Pek çok davaya girdi ve tecrübe edindi. İlk evliliğini Benan Kocadereli ile yaptı. Benan Kocadereli ile 18 sene evli kaldı. Bu evliliğinden 2 çocuğu dünyaya geldi.

Mahmutyazıcıoğlu, evli iken oyuncu ve sunucu Ece Erken ile ilişki yaşamaya başladı. Ece Erken o dönemde Beyaz TV ekranlarında yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” isimli programda sunuculuk yapıyordu. Gelen tepkiler üzerinden kanaldan istifa ederek ayrıldı. Benan Kocaderili, hemen boşanma davası açtı.

Davaları 9 ay sürdü. İstanbul 10. Aile Mahkemesinde görülen davada 2020 yılının Haziran ayında boşandılar. Boşandıktan sonra Ece Erken ile Mahmutyazıcıoğlu, boşandıktan yaklaşık 3 hafta sonra 28 Haziran 2021 günü dünya evine girdi. Yaklaşık 1,5 senedir evliler. Alınan bilgilere göre Bodrum’a yerleşme planları vardı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 27 Ocak 2022 günü gece yarısı işletmesini yaptığını mekanda silahlı saldırıya uğradı. Misafirler arasında Beşiktaş eski başkanı Fikret Orman‘da vardı. Fakat olay öncesi mekanda ayrılmıştı. Alınan bilgilere göre Mahmutyazıcıoğlu, mekandan misafirleri ile otururken Şoförü de o sırada dışarıdaydı.

2 kişi mekana girdi ve Mahmutyazıcıoğlu’nun yanına gitti. Misafirlerinin rahatsız olmaması için başka masaya oturttu. Daha sonra konuşmaya başladılar. Bir dava sebebi ile gelmişlerdi. 3 kişi konuşurken birden bağrışmalar başladı.  Ardından işletme sahibi ve Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘nu sağ bacağından vurdular.

Daha sonra sürüklediler ve dışarıya çıkardılar. Orada da tahminen 2 el daha ateş ettiler. Alınan bilgilere göre şoförde bacağından vurulmuştu. Mahmutyazıcıoğlu, “lütfen beni kurtarın” diye yardım istemesine rağmen hayatını kaybetti. Şoför ise yaralı olarak kurtuldu.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu