Yerli Erkek Ünlüler

Sacit Aslan

Sacit Aslan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

sacit aslan 1
Tam adı: Sacit Aslan
Doğum tarihi: ??: ??. 1953
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 
Burcu: 
Ailesi: Fahrettin Aslan (Babası), Zülfiye Necla Girayer (Annesi), Atilla, Selçuk Aslan, Mehmet Aslan
Eşi: Yasemin Kutsi, Arzu Aslan
Çocuk (ları): -Zeynep Aslan
Mesleği: 
Aktif Yılları: 1970’li yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Sacit Aslan Kimdir? Sacit Aslan, ünlü gazinocu Fahrettin Aslan’ın oğludur.

Sacit Aslan, 1953 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Babası Fahrettin Aslan, annesi ise Zülfiye Necla Girayer’dir. Babası ve annesi 1962 yılında ayrıldılar. Annesinin ilk evliliğinden olan Atilla adında bir abisi, babasından olan Selçuk ve babasının son evliliğinden olan Mehmet Aslan adında kardeşleri vardır.

Gazinocular Kralı olan babası Fahrettin Aslan 2005 yılında vefat etti. Uzun yıllar babası ile konuşmadı. 26 Ekim 2005 tarihinde vefat etmezden 1,5 sene önce barışmışlardı. Babası öldükten sonra kendisine zorla mirastan feragat sözleşmesi imzalatıldığını söyledi. Babasının mirası için babasının son eşi Zeynep Arzu Aslan ve oğlu Mehmet Aslan‘a dava açmıştır.

2011 senesinde zihinsel engelli olan abisine miras kalan Caddebostan’da yer alan Migros‘un 1/8 hissesini ve diğer pek çok kira geliri için kanser tedavisi gören öz annesine dava açtı. Aslan 1977 yılında dünya evine girdi. Fakat 1991 yılında boşandı. Bu evliliğinden Zeynep adında bir çocuğu dünyaya geldi. 1991 senesinde ikinci evliliğini Yasemin Kutsi ile yaptı.

2013 senesine Pelin Çini ile birlikte TV 8 ekranlarında “Aramızda Kalsın” isimli program sunu. Programdan 2013 yılının Haziran ayında ayrıldı. 2016 yılının Şubat ayında TVEm televizyonunda Erol Köse ile birlikte “Her Şeyi Konuşalım” isimli programda yorumculuk yaptı. Programı Ferhan Tülmen sundu.

Sacit Aslan, katıldığı bir programda Sedat Peker‘in mafya değil bir kabadayı olduğunu bile getirdi. Aslan’ın bir YouTube kanalı bulunmaktadır. Bu kanalda eşi Yasemin Kutsi ile videolar paylaşmaktadır.

Videoları

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu