Yabancı Kadın Ünlüler

Pixie Lott Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Pixie-Lott-2014-Photo-Gallery-Fotograflari-12
Tam adı : Victoria Louise Lott
Doğum Tarihi : 12 Ocak 1991
Doğum Yeri : Londra, İngiltere
Ailesi: Beverley Lott
Boyy: 1,73 m
Eşi: Oliver Cheshire (2010–)
Mesleği : Şarkıcı, söz yazarı, yapımcı, dansçı, aktris
Aktif yılları: 2007’den bu yana
Resmî sitesi:  www.pixielott.com
imdb-logo
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Pixie Lott  kimdir? Pixie Lott Victoria Louise Pixie Lott 12 Ocak 1991 Londra İngiliz şarkıcı söz yazarı dansçı ve oyuncu. İlk teklisi Mama Do Oh Uh Haziran 2009 da piyasaya çıkmış ve Uk Signle Chart ta bir numaraya yükselmiştir. Ayrıca ikinci teklisi Boys and Girls de aynı yılın eylül ayında Birleşik Krallık listelerinde zirveye çıkmıştır.

İlk albümü Turn It Up ise 2009 un eylül ayında piyasaya sürülmüş olup Birleşik Krallık albüm listesinde altıncı sıraya çıkmıştır. Ayrıca ikinci albümü Young Foolish Happy 14 Ekim 2011 e piyasaya giriş yaptı. Bu albümün ilk şarkısı olan All About Tonight İngiltere de 1 sıraya yerleşti. Lott aynı zamanda canlı performansları ve stiliyle de itibar kazanmış The X Factor adlı programda konuk jüri olarak yer almıştır.

Brentwood Essex te stok komisyoncusu olan babası ev hanımı olan annesi ve kendinden büyük bir kız ve bir erkek kardeşi ile büyüdü. Annesi ona Pixie ismini taktı çünkü annesine göre tıpkı bir peri gibi küçük ve tatlı bir bebekti.

Lott, güneydoğu Londra yakınlarındaki Bromley’de doğdu. Brentwood, Essex’te stok komisyoncusu olan babası, ev hanımı olan annesi ve kendinden büyük bir kız ve bir erkek kardeşi ile büyüdü. Annesi ona Pixie (peri) ismini taktı, çünkü annesine göre tıpkı bir peri gibi küçük ve tatlı bir bebekti. 13 yaşında ailesiyle Brentwood’a taşındı. Notlarından hep ‘A’ alırdı.

Albümleri

  1. Turn It Up (2009)
  2. Young Foolish Happy (2011)

Filmleri

  1. 2010-Fred: The Movie  [Judy]
  2. 2011-Sweet Baby Jesus [Mary]

Videoları

 

 

 

 

 

 

 

Fotoğrafları

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu