Kişisel FinansYatırım ve Borsa

Pi Coin Nedir, Pi Network Nedir? 1 Pi Kaç TL?

instagram takipçi hilesi

Pi Coin ve Pi Network Nedir? 1 Pi kaç TL? Madencilik simülasyonu olarak yeni başlatılan Pi Network sistemi ile işleyen Pi Coin, pek çok insan tarafından merak edilmeye başlandı. Pi Coin, bir kripto para çeşididir ve Stanford Üniversitesi’nden mezun olan bir grup tarafından kurulmuştur. Kripto paralar genel olarak faydacılık üzerine çalışmaktadır. Pi Network uygulaması da aynı bu şekilde çalışmaktadır.

Uygulamanın başarı elde edebilmesinin en önemli yolu üye sayısından geçmektedir. Yüksek üye sayısı ile daha geniş bir kripto para kazıcılığı yapılacağı garanti edilmektedir.

Dilerseniz istediğiniz bölüme geçmek için aşağıdaki listemizden hızlı geçiş yapabilirsiniz. 

Pi Network

Pi Networku kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Uygulamaya üyelikler davetiye ile yapılmaktadır. Davetiyeniz yok ise uygulamaya üye olamazsınız. En aşağıda bulunan uygulama linklerine tıklayarak, otomatik davetiye linkiyle üye olabilirsiniz.

Pi Uygulaması Güvenli Mi?

Güvenli olmasını şu şekilde yorumlayabiliriz. İlk bitcoin ortaya çıktığında da bu şekilde çıkmıştı. Tabi ki bitcoinden çok farklı bir durum söz konusu. Ancak Pi coinin geliştiricileri bölümünde, geliştiricilerin bilgileri ve iletişim bilgileri olması, bu networkün güvenli olduğunu söylememiz için somut bir kanıt olabilir.

Aşağıda belirttiğimiz sıkça sorulan sorular bölümünden de bu konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Pi Network Uygulamasına Ne Sıklıkla Girilmeli?

Bu uygulamada madencilik simülasyonu 24 saatlik bir madencilik süreciyle başlar. Belirtilen süre tamamlandıktan sonra, kullanıcının bir güvenlik çemberi oluşturmasına ve bu çevrede bulunan herhangi biriyle çalışmasına izin verilecektir.

Bu çemberdeki insanların kazı çalışmaları ile hız daha da artar ve bu hız başarıya götürür. Pi’nin ortaya çıkışı yepyeni bir model getirecek ve amacı sanal yollarla büyük bir pazar yaratmaktır. Bu nedenle uygulamaya günde bir kez girilmesi, kullanıcılara kullanım kolaylığı ve fayda sağlar.

Pi Network

Pi Uygulamasını Her Zaman Açık Olması Gerekir Mi?

Pi uygulaması, kripto para kazanmak isteyenlere bazı faydalar sunmaktadır. Uygulamanın internetsiz ve kapalı cihazlarda da çalışabildiği bilinmektedir.

Uygulamaya girerken, günde bir kez yıldırım simgesine dokunmak ve uygulamanın sağ tarafındaki yeşil simgeye basmak para kazanmaya başlamak için yeterlidir. Bu uygulamanın günde bir kez çalıştırılması yatırımcılar ve kullanıcılar için kolaylık sağlamaktadır.

Pi Network Uygulaması Nasıl İndirilir?

Pi Network uygulamasını indirebilmek için Android ya da İOS işletim sistemine sahip bir akıllı telefon sahibi olmanız gerekmektedir. Uygulamayı cihazınıza indirebilmek için aşağıdaki simgelere tıklayabilirsiniz.

  1. Aşağıdaki uygulama ikonlarına tıklayarak, Pi’nin resmi sitesine gideceksiniz.
  2. İlgili ekran geldiğinde;  “Use  the referral code” ibrahimibil donwload/ yönlendirme codu ibrahimibil ile indir” seçeneğine tıklayarak indirebilirsiniz. (Bu MaksatBilgi ekibiyle yaptığımız araştırma için açılan kullanıcı kodudur)

Yukarıdaki işlemlere yapmanıza rağmen davetiye kodu /referral code isterse;” ibrahimibil “kodu ile giriş yapabilirsiniz. (Bu sayede biz de bu sistem ile ilgili daha fazla detayı ve bilgileri size sağlamak amacıyla bilgi edineceğiz.)

google-play-indir
app store

1 Pi kaç TL?

Pi Coin, henüz borsalara girmediği için şu an için parasal açıdan herhangi bir maddi değeri yoktur.

Güncelleme: 26 Temmuz 2023 – Bazı altcoin sitelerde 1 pi coin = 22 dolar olarak bahsediliyor. Ama herhangi bir takas durumu vs durumu yok. Ama kullanıcı sayısını  40 milyonu aştığını bildirmek isteriz.

Pi Coin ile ilgili sorularınıza yanıt bulabilmek için “Sıkça Sorulan Sorular” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Pi Network

Pi Network ve Pi Coin ile ilgili videolar

Kaynak
R10.netSon Dakika

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu