Yerli Erkek Ünlüler

Osman Büyükşen

Osman Büyükşen Kimdir?

instagram takipçi hilesi

osman buyuksen 1
Tam adı: Osman Büyükşen
Doğum tarihi: 17 Ocak 1988
Doğum yeri: İsmil Kasabası, Karatay, Konya, Türkiye
Boyu: 1,7 m
Burcu: Oğlak
Ailesi: Metin Büyükşen (Babası), Necla Büyükşen (Annesi), Fatma Büşra Büyükşen, Uğur Büyükşen (Kardeşleri)
Eşi: Hiç Evlenmedi
Çocuk (ları): 
Mesleği: Doktor
Aktif Yılları: 2012 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Osman Büyükşen Kimdir? Osman Büyükşen, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanıdır.

Osman Büyükşen, 17 Ocak 1988 tarihinde Konya’nın Karatay ilçesine bağlı olan İsmil Kasabası’nda dünyaya gözlerini açmıştır. Annesi Necla Büyükşen, babası ise Metin Büyükşen‘dir. Fatma Büşra Büyükşen ve Uğur Büyükşen isminde iki kardeşi bulunmaktadır.

İlkokul eğitimini İsmil Cumhuriyet İlkokulu‘nda, ortaokul eğitimini 23 Nisan Egemenlik Ortaokulu’nda, lise eğitimini ise Meram Anadolu Lisesi‘nde bitirdi. Üniversite eğitimine 2006 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nde başladı ve 2012 yılında mezun oldu. Daha sonra İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nde 2019 yılının Nisan ayın uzmanlık eğitimini tamamladı ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı oldu.

1 Ağustos 2019 gününden beri Cizre Devlet Hastanesi‘nde görev yapmaktadır.

Büyükşen Cinayeti Nedir?

Onu son günlerde ATV’de yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı ve Sert isimli programdan tanıyoruz. 3 Eylül 2018 günü saat 22:00 sularında Konya, Karatay’a bağlı İsmil Mahallesi’nde tek katlı evde yaşayan Osman Büyükşen‘in annesi Necla Büyükşen ve babası Metin Büyükşen bir cinayete kurban gitti.

Olay sırasında evde anne ve baba haricinde sadece evin 24 yaşındaki kızı Fatma Büşra Büyükşen vardı. Olayların başından beri abisi Uğur Büyükşen ile birlikte şüpheli olarak görülüyordu. Saldırganın yüzünü görmediğini anne ve babasını öldürdükten sonra kendisine de silahın dipçiği ile vurarak bayılttığını belirtti.

Büşra Büyükşen, ölü taklidi yaptığını, saldırgan odadan çıktıktan sonra evin penceresinden çıktığını söyledi. Yoldan geçen bir komşusunun arabasına binen Büşra, jandarmaya gitti. Jandarma eve geldi ve yaşlı çiftin cenazeleri ile karşılaştı. Büşra’nın ayağında pencereden atladığı için kırıklar meydana geldi.

Tüm bu olayların çözüme bir türlü kavuşamamasından dolayı Osman Büyükşen, ATV’de yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programına çıktı. Aylar sonra programda bir gelişme oldu ve katil zanlısı yakalandı. Katilin aslında başka bir eve gireceği fakat yanlışlıkla Büyükşen çiftinin evine girerek cinayet işlediği belirlendi.

Bu açıklamalara pek çok kişi inanmadı. Zanlılardan bir tanesi cezaevinde vefat etti. Büyükşen Cinayeti olayı hala Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenmektedir.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=PLfvEiOuqh4

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu