Yerli Erkek Ünlüler

Onur Bay

Onur Bay Kimdir?

instagram takipçi hilesi

onur bay 1

Tam adı: Onur Bay
Doğum tarihi: 19 Ocak 1996
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.8 m
Ailesi: 
Sevgilisi: Dilara Aksüyek
Çocuk (ları): 
Mesleği: Dizi Oyuncusu, Sinema Oyuncusu
Aktif Yılları: 2006 yılında bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Onur Bay Kimdir? Onur Bay, 19 Ocak 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi‘nde tamamlamıştır. Oyunculuğa çok küçük yaşlarda başlamıştır.

2006 yılında henüz 10 yaşında iken Türkiye’nin sevilen dizilerinden bir tanesi olan ve 14 yıldır yayında olan “Arka Sokaklar” adlı dizide rol almaktadır. Onur Bay‘a bu dizide Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Yüsra Geyik, Özgür Ozan, Alp Korkmaz, İlker İnanoğlu, Figen Evren, Furkan Göksel, Pınar Aydın, Berk Oktay, Uğur Pektaş, Zeynep Beşerler, Özge Ulusoy, Merve Oflaz, Yiğitcan Ergin, Oya Akar, Ozan Çobanoğlu ve Ela Yörüklü gibi isimler ile birlikte rol almaktadır. Bay, bu dizide Tekin karakterini canlandırmaktadır.

Onur Bay, 2010 yılında vizyona giren “Çakallarla Dans” isimli sinema filminde de rol almıştır. Bay’a bu filmde Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Didem Balçın, Ali Tanrıverdi, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Erdal Tosun, Tuba Ünsal, Sümer Tilmaç, Bülent Çolak, Bülent Serttaş, Sera Tokdemir, Cengiz Küçükayvaz ve Sevinç Kıranlı gibi isimler eşlik etmiştir.

Genç isim bir süredir kendisinden 9 yaş büyük olan Dilara Aksüyek ile bir birliktelik yaşamaktadır. Çift, yaptığı açıklamada yaş farkının kendileri için hiçbir sorun teşkil etmediğini belirtmiştir.

Onur Bay Dizi ve Filmleri

  1. 2006 – Halen – Arka Sokaklar (Tekin Karakteri) (Televizyon Dizisi) (Kanal D)
  2. 2010 – Çakallarla Dans (Sinema Filmi)

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=6aJ05dvd5BU

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu