İlişki KonularıKişisel Gelişim

Onu Gerçekten Seviyor musun?

Hayatınızdaki kişiyi sevip sevmediğinizi anlamanız için kendinize sormanız gereken sorular

instagram takipçi hilesi

1- Her Gece Bu İnsanla Uyumak İster miyim?

dogru ask 800x519

Eğer, karşınızdaki insanı seviyorsanız; her gece onunla uyumak istersiniz. Çünkü uyumadan önce ilk gördüğünüz yüzün o kişi olması için her şeyi vermeye hazırsınızdır.

2- Her Sabaha Onunla Başlamak İster miyim?

cilgin aptal ask 2

Sabahları, insanların en doğal olduğu zamanlardır. Belki sevgiliniz ağzı açık uyuyordur, horluyordur ya da salyası akıyordur. Fakat gerçekten seviyorsanız hiçbiri sizin için asla önemli değildir. Sizin için en önemli şey sabahları uyandığınızda da görmek istediğiniz tek kişinin o olduğudur.

3- Eğer Bir Gün Ona Bir Şey Olursa…

cilgin aptal ask 1

İnsanların da tıpkı diğer canlılar gibi yaşamlarında bir garanti belgesi yoktur. Her sabah sakat kalma ya da ölme ihtimali ile yüzleşerek uyanırız. Peki, hayatınızdaki insan bir gün bir kaza geçirse, ayaklarını kullanamaz durumda olsa, ya da daha kötüsü tüm vücudu felçli olsa, yine de onu sever miydiniz? Ya da onu iyileştirmek için hiç kimse inanmasa bile siz büyük bir çaba sarf eder miydiniz?

4- Sevmediği Huylarına Dayanabilir miyim?

sarilmak ask hormunu oksitosin

Sevgilinizin bazı ufak tefek sevmediğiniz huyları vardır. Fakat bu huylara katlanıp katlanamayacağınız cevabı onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterir.

5- Gelecekteki Hayallerimde Yer Alıyor mu?

ask sozleri

Evet belki de tüm sorulardan önce cevap vermeniz gereken konu budur. Eğer birini gerçekten seviyorsanız onu gelecekte de görmek istersiniz. Tüm her şeyinizi vermeye, tüm fedakarlıkları onun için yapmaya hazırsınızdır.

6- Onun Üzüldüğü Şeylere Üzülüyor muyum?

sevgilinizle-keyifle-izleyeceginiz-son-zamanlarin-24-ask-filmi

Sevmek, o kadar güzel bir fiildir ki…Karşınızdaki insanın en saçma hallerine karşı bile anlayış gösterirsiniz. Sevdiğiniz adam ya da kadın, saçma sapan bir dizi için bile üzüldüğünde onu anlayışla karşılıyor musunuz? Hatta sırf o üzüldü diye siz de onun üzüntüsüne üzülüyor musunuz?

7- Onun İçin Bir Dakika Bile Düşünmeden Fedakarlık Yapar mıyım?

sevgili 9

Çok sevdiğiniz bir teknolojik aleti sevgiliniz istese bunu ona vermek ister misiniz?  Yoksa sizin için çok önemli olmasına rağmen teknolojik eşyayı paylaşmak istemez misiniz? Eğer o kişiyi gerçekten seviyorsanız sizin için en değerli şeyi bile ona vermek, onunla paylaşmak istersiniz.

8- Aklımdan Ayrılmak Geçtiğinde Ne Hissediyorum?sevgili 13

Ayrılık, insan ilişkilerinde olağan bir durumdur. Fakat birbirini çok seven çiftler için bir gün bile ayrılmak imkansızdır. Sevdiğiniz kişi ile ayrılacağınızı düşündüğünüzde midenizde kramplar oluşuyor mu? Yoksa bu durum size gayet olağan gibi mi geliyor?

9- Eğer Uzun Süre Ondan Haber Alamazsam?

sevgili 1

Sevgiliniz size uzun süre mesaj atmazsa ya da aradığınızda cevap vermezseniz ne hissedersiniz? Sizi aldattığını mı yoksa başına bir şey mi geldiğini? Eğer sevgilinizin başına bir şey gelmesi ise cevap; siz gerçekten aşıksınızdır.

Tüm bu sorulara cevabınıza bakarak onu gerçekten sevip sevmediğinizi anlayabilirsiniz. Hadi siz de sevgilinize bu yazıyı gönderin… Çünkü siz dünyanın en güzel seven insanısınız.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu