Yerli Erkek Ünlüler

Ömer Kılıç Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Ömer Kılıç
Tam adı: Ömer Kılıç
Doğum tarihi: 1997
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu:..
Burcu:..
Ailesi:..
Eşi:…
Çocuk (ları):…
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları:2016’dan günümüze
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Ömer Kılıç 1997 yılında dünyaya gelmiş olan Türk oyuncudur. Çeşitli diziler de ve yarışma programlarında yer alan genç yetenek kariyerinin erken dönemlerinde olmasına rağmen dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Ömer Kılıç Hayatı

Yetenekli oyuncunun hayatı hakkında henüz detaylı bir bilgi bulunmuyor. Genç oyuncunun 1997 tarihinde İstanbul’da doğduğu biliniyor. Ailesi ya da eğitim durumu hakkında net bilgiler ise mevcut değil.

Kariyerine ise ilk olarak Arka Sokaklar dizisiyle başladı. 2016 yılında Türkiye’nin popüler yapımında aldığı küçük bir rolle seyirciyle buluştu. 2023 yılında ise Yıldız De Bana isimli televizyon programıyla başladı. Program boyunca çeşitli oyunculuk ve şarkıcılık performansları sergileyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Genç yeteneğin en son projesi ise son dönemlerin popüler yapımları arasında yer alan Yaz Şarkısı dizisi. Genç oyuncu dizide Sedat isimli karaktere hayat veriyor. Sergilediği oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çeken yetenekli ismin hayran kitlesi günden güne artıyor.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=wyCYByBP0dw

https://www.youtube.com/watch?v=j7EdegiKtNE

 

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu