Alışveriş Rehberi

Okul İçin Sırt Çantası Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

instagram takipçi hilesi

Sırt çantası sektöründe geçtiğimiz yüzyıl boyunca uzun bir yol kat ettik. Ayrıca, kitap taşımak için yapılan çantalar 1970’lerin ortalarına kadar yoktu. Günümüzde, elektronik ve dizüstü bilgisayarlara geçiş yapmakla birlikte, öğrencilerin ders kitapları taşımasına gerek yoktur.

Bununla birlikte, sırt çantası bir zorunluluk olarak kabul edilir ve yaz aylarında okula dönüş için sırt çantaları için en iyi alışveriş fırsatlarını sunar. Bu kapsamlı kılavuz, ilkokul, ortaokul veya lise öğrencisi çocuğunuz için en iyi özellikleri bulmanıza yardımcı olacaktır.

sırt çantası 1

Bir Sırt Çantası’nda Aranacak Özellikler

1. Sağlam Fermuarlar

Bir sırt çantası için alışveriş yaparken fermuar kalitesini düşünün. Zincir fermuarlarının, bobin fermuarlarına kıyasla daha zor ve daha güçlü olduğunu unutmayın. Bir bobin fermuarını polyesterden yapılan iki zıt bobin üzerinde kayarken, zincir fermuarlarında metalden yapılmış iki birbirine kenetleme dişi vardır.

2. Su Şişesi Cepleri

Olması gereken yeni bir okul sırt çantası özelliği bir su şişesi cebidir. Örneğin, L. L Bean, tüketici geri bildirimlerine yanıt olarak orijinal kitap paketine bir su şişesi cebi dahil etmiştir. Sıcak günlerde çocuğunuzun veya szin su şisenizi elde taşımak yerine çantanızın yanındaki şişe cepliğinde taşımak daha kolay olacaktır.

sırt çantası 2

3. Yansıtıcı Malzeme

İlkokul öğrencileri caddeyi geçerken çantalarını giyebilir ve lise öğrencileri sokakta bisiklet sürerken onları giyebilir. Her iki senaryoda da, yansıtıcı döşeme güzel bir sırt çantası güvenliği özelliğidir.

4. Hava Koşullarına Dayanıklı Malzeme

Kar koşullarında ve tipik yağmurda eşyaların kuru kalmasını sağlayacak bir çanta satın alın. Çoğu sırt çantasının suya karşı dayanıklı sırt çantası ile su geçirmezlik konusunda bir astarı vardır. Çantanızı suya batırmayı planlamıyorsanız, suya dayanıklı malzemeler bir torbayı tamamen su geçirmez yapmaz. Ancak, suya dayanıklı olanı satın almak iyi olmaktadır.

sırt çantası 3

5. Sağlam Bir Garanti

Çocuğunuzun bir yıl içinde başka bir sıcak trend veya çizgi film karakteri idol edeceğini biliyorsanız, uzun ömürlü olması gerekmeyebilir. Bir sırt çantasına fazla sıçramasanız da, değerlerinin iyi olup olmadığını görmek için önce garanti bilgilerini okuyun. Okul için uygun kaliteli sırt çantaları için alışveriş yaparken bunu yapmanız size fayda sağlayacaktır.

6. Kolay Temizlenen Sırt Çantalarına Alın

Anaokulu çantaları içerisinde atıştırmalıklar ve öğle yemekleri bulunur. Planlanan bir öğle yemeği çantası için bir kayışa veya alana ek olarak, bölmenin dökülme kabiliyeti ve izolasyon için yeterince güvenli olup olmadığını da göz önünde bulundurun.

sırt çantası 4

Öğrenciler, çantalarının her iki kayışını da kullanmalıdır. Bir omuz sırt çantasını asmak havalı görünebilir ancak uzun süreli omurga yaralanmalarına neden olabilir. Çalışmalar ayrıca bir çocuğun bir omuzda bir çanta taşıdığı zaman, yüklü omuzun hasar olabileceğini ve yanal omurilik eğrilerine yol açtığını göstermiştir.

Sırt Çantası ile ilgili videolar

https://www.youtube.com/watch?v=z0id4JWtoFw

https://www.youtube.com/watch?v=UiQ-EqJF1J8

Kaynak
Sözcü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu