Nur Erkoç Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Nur Erkoç
Tam adı: Nur Erkoç
Doğum tarihi: 25.02.1993
Doğum yeri: İzmir
Boyu: 1.69
Burcu: Balık
Ailesi: Annesi Leyla Keskin
Eşi: Batuhan Cimilli (2016-2019)
Çocuk (ları): Aselhan Cimilli
Mesleği: Fenomen
Aktif Yılları: 2015- Günümüz
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Nur Erkoç Kimdir? 27 yaşındaki güzel fenomen, katıldığı Kısmetse Olur programıyla tanınmıştır.

25.02.1993 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası küçük yaşta ayrılmıştır. Annesi Leyla Keskin, Nur 11 yaşındayken eşinden boşanmıştır.

İlkokul ve lise eğitimlerini İzmir’de tamamlamıştır. Üniversite’de Laborant ve Veterinerlik Bölümü’nden mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesinde önlisans eğitimini tamamlayan Erkoç, şuan veterinerlik ile ilgili bir meslek yapmamaktadır. Instagram fenomeni olarak bilinmektedir.

İlk olarak katıldığı program Kısmetse Olur ile tanınmıştır. Bu programda hanımefendi tavırları ve asilliğiyle çok kısa sürede fenomen haline gelmiştir. Kısmetse Olur programının cast ajansı tarafından seçilen oyuncular ile yönetildiği söylenmektedir. Kısmetse Olur programında Batuhan Cimilli ile birlikteliği vardır. Programda birinci olan Cansel Çördük ve Eser West çifti evlenmeyecekleri için düğün ödülünü Batuhan Cimilli ve Nur Erkoç çiftine vermiştir.

Kariyerine Gençlik Başımda Duman dizisiyle 2017 yılında devam etmiştir. Dizi 6 bölüm sürmüştür. Çiftin yeni doğan çocukları Aselhan, küçük olduğu için çift diziye devam edememiştir. Bir dönem eşi olan Batuhan Cimilli ile youtube platformunda videolar çekmiştir. Bu videolara, çocukları doğduktan sonra çift ara vermiştir.

2021 yılında ise Emir Yakamoz ile birlikte ‘’Farzâd’’ şarkısını seslendirmiştir. Sözleri Emir Yakamoz’a, söz ve düzenlemeleri Taner Çalık’a, yönetmenliği ise Sefa Ali Arslan’a ait olan şarkı 467.708 izlenmiştir.

Nur Erkoç 19 yaşındayken bir evlilik yapıp, boşanmıştır. Kim olduğu bilinmemektedir. Kısmetse Olur programında tanıştığı Batuhan Cimilli ile 2016 yılında evlenmiştir. 2017 yılında Aselhan adında bir kızları olmuştur. 3 yıl süren evlilikleri 2019 yılında bitmiştir. Evliliğinin bitmesinin ardından Kanal D’de ekrana gelen 2. Sayfa programına konuk olmuştur.

İnstagramda 816 K takipçisi bulunan Nur Erkoç, şuan kızıyla birlikte İzmir’de ikametgâh ediyor. Nur Erkoç’un ek olarak bir de youtube platformunda hesabı bulunuyor. Yaklaşık olarak 1 yıl önce video paylaşmayı bırakan Erkoç’un youtube platformunda abone sayısı 7,22 B. Kanalında 9 video paylaşan Erkoç, genel olarak bebeklerle ve bebeğiyle ilgili, makyajla ilgili videolar paylaşmıştır.

En çok izlenen videosu ise 155 B izlenmiştir. Nur Erkoç 2019 yılında kepçe kulak operasyonu geçirmiştir. Bunun dışında yüzünde ve vücudunda hiç estetik olmadığını belirtmiştir. Şuan instagram hesabından reklam alarak ve vlog tarzı video içerikleri paylaşarak fenomenliğine devam etmektedir. İnstagram ve youtube dışında herhangi bir sosyal medya uygulamasında hesabı bulunmamaktadır.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu