Yerli Kadın Ünlüler

Nigar Muharrem Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Nigar Muharrem Kimdir 3

Tam adı: Nigar Muharrem
Doğum tarihi: 1 Ocak 1995
Doğum yeri: Azerbaycan
Boyu: 
Burcu: Oğlak
Mesleği: Müzisyen, Fenomen
Aktif Yılları: 2017’den bu yana

youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Nigar Muharrem kimdir? Nigar Muharrem, özellikle instagram ve tiktok hesabından yayınladığı parçalar ile adından söz ettirmiş, daha sonrasında da dijital müzik platformlarda yaptığı parçalar milyonlarca kişiye ulaşmış biridir.

Nigar Muharrem, 1 Ocak 1995 tarihinde Azerbaycan’da dünyaya gelmiştir. Oğlak burcudur. Eğitimini, Azeybaycan’da okuyan müzisyen, psikoloji bölümünü okumuştur. Konuyla ilgili verdiği bir demeçte, “Eğer müzisyen olmasam, psikolog olarak devem ederdim” açıklaması yapmıştır.

Daha çocuk yaşlarından itibaren müziğe ilgi duyan Muharrem, ilk önce sosyal medya ile şarkılar söyleyerek, adını duyurmuştur. Ardından sosyal medyada fenomen olmuştur. Fenomen olduktan sonra, Türkiye’nin en sevilen parçalarını cover yaparak, youtube ve diğer sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başladı.

İlginizi çekebilir: Ganire Paşayeva Kimdir?

İlk olarak 2017 yılında, “Hesret Negmesi” adlı Azerbaycan şarkısını cover yaparak, dijital müzik platformlarında adını duyurmaya başladı. Ardından, Türkiye’de Türkçe Rapin kurucularından ve en çok tanınan rapçilerinden, Sagopa Kajmer‘in “Ama Galiba / Galiba”  parçasına cover yaptı. Bu cover parçası, sadece yotube üzerinden 24 milyon kez izlendi.

2019’un sonlarında Yalnızlar Şehri adlı parçasını yayınladı. Bu parçası da 11 aylık süreçte, 14 milyon kez dinlendi ve izlendi. Yine aynı dönemde Sensiz adlı parçasını yayınladı ve video klip yayınladı. Bu parçası diğer parçalarına göre pek ilgi görmese de 6 milyona yakın dinleyiciye ulaştırdı.

Hep Sonradan, Başka Birisini Sevebilmirem, Vazgeçtim, Neylersen, Karadeniz Türküleri, Koyverdin Gittin Beni, Yalan Deyir, Ona Göre adlı parçalarıyla büyük ilgi kazanarak, hayran kitlesini genişletti. Bildiğiniz gibi Zeynep Bastık da bu şekilde ilerlemişti. Nigar Muharrem de aynı yolda devem ediyor gibi…

 • En çok sinirlendiren şeyin, arkadaşlarının rekabet yarışında olması durumudur.
 • En sevdiği Türk yemeği ise kuru fasulye ve tatlılardan baklava.
 • En sevdiği şarkı türlerinin, Türküler ve eski şarkılar olduğunu belirtiyor.

Nigar Muharrem instagram hesabından anlık paylaşımlarını görmek için yukarıdan instagram logosuna tıklayabilirsiniz. Youtube ve Youtube music’te şarkılarına ve videolarına ulaşmak için yine yukarıdan, logolarına ulaşabilirsiniz. Aşağıdan da yine sizler için seçtiğimiz, video ve fotoğraflarına bakabilirsiniz.

Bununla birlikte, Nigar Muharrem hakkında daha fazla bilgi ve yeni bilgilere ulaşıldıkça buradan güncelleneceğini hatırlatmak isterim. Tıpkı diğer biyografilerimiz gibi, maksatbilgi.com’da bulunan tüm içerikler, yeni bilgiler ışığından güncellenir.

Nigar Muharrem Şarkıları 

 1. Hep Sonradan,
 2. Başka Birisini Sevebilmirem,
 3. Vazgeçtim,
 4. Neylersen,
 5. Karadeniz Türküleri,
 6. Koyverdin Gittin Beni,
 7. Yalan Deyir,
 8. Ona Göre
 9. Yalnızlar Şehri
 10. Hesret Negmesi
 11. Sensiz
 12. Galiba
 13. Aykırı Yollar
 14. Meselen
 15. Derdime Derman
 16. Qual Sene Qurban

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu