Film & Dizi ÖnerisiListeler

Netflix Ocak 2022 Takvimi: Hangi Diziler & Filmler Yayında!

instagram takipçi hilesi

Netflix Ocak 2022 Takvimi Belli Oldu! Son yıllardan televizyon piyasasını ve sinemayı büyük bir sıkıntıya sokma noktasına kadar getiren dünyaca üne sahip dizi, film, belgesel platformu Netflix, Ocak 2022 Takvimi‘ni açıkladı. Aşağıda sizler için hazırladığımız listeden 2022 yılının Ocak ayında Netflix’te hangi dizilerin, filmlerin ya da belgesellerin hangi günlerde yayınlanacağını öğrenebilirsiniz..!

Netflix Ocak 2022 Takvimi

Netflix tarafında yayınlanan videoda Netflix Türkiye’de yayınlanacak yapımlar duyuruldu. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Netflix Ocak 2022 Takvimi

KULÜP: 2. KISIM – 6 OCAK 2022

Başrollerini Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Metin Akdülger, Salih Bademci ve Asude Kelebek’in paylaştığı Club dizisinin ilk bölümü 5 Kasım’da ekrana gelmişti. 1950’lerde İstanbul’u konu alan Kulüp dizisinin ikinci sezonu 6 Ocak’ta ekrana gelecek ve bir kez daha seyirci karşısına çıkacak.

MOTHER/ANDROİD – 7 OCAK 2022

Bu film, insanlarla yapay zeka arasındaki savaşı konu almaktadır.

AFTER LIFE 3. SEZON – 14 OCAK 2022

Ricky Gervais’in yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği After Life dizisinin üçüncü sezonu 14 Ocak’ta Netflix’te yayınlanacak. Eşi vefat ettikten sonra intihara teşebbüs eden Tony’nin hayatını konu alan dizide ayrıca David Bradz, Dame Penelope Wilton,  Ashley Jensen, Tom Basden, Tony Way, Diane Morgan rol alıyor.

THE OFFICE – 15 OCAK 2022

The Office dizisi, Dunder Mifflin adlı bir kağıt firmasının Scranton şubesinin ofisinin içinde ve dışında neler olduğunu seyirciye aktarıyor. Dizi daha önce ABD televizyonunda yayınlanmıştı.

OZARK (4. SEZON) – 21 OCAK 2022

Ozark dizisi, Mark Williams ve Bill Dubuque tarafından Netflix için yaratılan ve Media Rights Capital’ın imzasını taşıyan bir Amerikan suç yapımıdır.

BABAMIN KEMANI – 21 OCAK 2022

Yönetmenliğini Andaç Haznedroğlu’nun, yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Belçim Bilgin ve Selim Erdoğan’ın paylaştığı “Babamın Kemanı” isimli müzikal filmi 21 Ocak 2022’de Netflix’te olacak. Devlet Tiyatro oyuncusu Yener Sezgin de bu yapımın oyuncu kadrosunda.

MÜNİH: SAVAŞ YAKLAŞIYOR – 21 OCAK 2022

Christian Schwochow’un yönettiği Münih: Savaş Yaklaşıyor filmi, 1938 sonbaharında Avrupa’da savaşın eşiğinde olan bir hikayeyi anlatıyor. Film, Almanya, İtalya, Fransa ve Birleşik Krallık tarafından imzalanan Münih Anlaşması’na odaklanan Robert Harris’in en çok satan “Munich” kitabından uyarlanmıştır.

SNOWPİERCER (3. SEZON) – 25 OCAK 2022

Josh Friedman ve Graeme Manson tarafından yaratılan Snowpiercer, dünyanın sonundan sonra kar küreyici isimli 1001 vagonlu bir trende dünyayı dolaşan ve enerji ürettikten sonra hayatta kalan insanların maceralarını anlatıyor.

IN FROM THE COLD – 28 OCAK 2022

Bu casus ve gerilim filmi Ami Canaan Mann ve Bigit Steyrmos tarafından yönetiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=1LIBzGd6gg8

HOME TEAM – 28 OCAK 2022

Antrenör Sean Payton, Bountygate skandalındaki rolü sebebi ile 2012 sezonuna kadar görevden uzaklaştırıldı. Sean, uçuş yasağına rağmen memleketine döner. Bu süre zarfından 12 yaşındaki oğluyla bağlantı kurmak için çabalar. Aynı zamanda Sean, oğlu eğitim gördüğü okulun futbol takımına antrenörlük yapmaya başlamıştır.

ANGRY BIRDS: YAZ ÇILGINLIĞI – 28 OCAK 2022

Reid, Chuck, Bomb ve Stella, Springwood Kampı’nda yazın tadını çıkarırken birden her şey değişir.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu