Film & Dizi ÖnerisiListeler

Netflix Mart 2022 Takvimi: Hangi Diziler & Filmler Yayında!

instagram takipçi hilesi

Netflix Mart 2022 Takvimi Belli Oldu! Özellikle son dönemde televizyon ve sinema alanını büyük bir problem içine atma noktasına kadar getiren dünyaca üne sahip dizi, film, belgesel platformu Netflix, Mart 2022 Takvimi‘ni izleyicileri ile paylaştı.

Hemen altta sizler için hazırladığımız listeden 2022 yılının Mart ayında Netflix’te hangi dizi, film ya da belgesellerin hangi günlerde yayınlanacağını öğrenebilirsiniz. İşte Netflix Mart 2022 Takvimi..!

Netflix Mart 2022 Takvimi

Netflix tarafında yayınlanan videoda Netflix Türkiye’de yayınlanacak yapımlar duyuruldu. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Netflix Mart 2022 Takvimi zaman içerisinde değişikliğe uğrayabilir.

Netflix Mart 2022 Takvimi

Netflix Orijinal Dizileri

Pera Palas’ta Gece Yarısı (3 Mart)

Tarihi Pera Palas Oteli hakkında bir yazı yazarken birden kendini geçmişe giden Esra, Türkiye’nin kaderini değiştirebilecek bir komployu durdurmak zorundadır. Başrolde Hazal Kaya yer alıyor

He-Man ve Kâinatın Hâkimleri (3 Mart)

Gölgelerin gücünü keşfeden sıra dışı kahramanlardan oluşan ekibi ve genç prens Adam ve  Eternia’yı korumak için her şeyi yapmaktadır.

Pieces of Her (4 Mart)

Pieces of Her” dizisi, annesinin karanlık geçmişini, kasabasına acımasız bir saldırı olarak bir araya getirerek, gizli tehlikeleri ve ölümcül sırları ortaya çıkaran bir kadını konu alıyor.

Andy Warhol Günlükleri (9 Mart)

Andy Warhol, 1968 senesinde vurulduktan sonra hayatını ve duygularını belgelemeye baaşlar. O günlükler ve bu dizi onun kişiliğinin ardındaki sırları açığa çıkaracaktır.

Formula 1: Drive to Survive (11 Mart)

Her Formula 1 sezonunun olaylarını bir belgesel şeklinde izleyicileri ile paylaşan Drive to Survive, bu yıl merakla bekleniyor.

Bridgerton: 2. Sezon (25 Mart)

Evlenmeye kararı alan vikont Anthony Bridgerton, aradığı aşkı müstakbel karısının inatçı kız kardeşinde bulunca arzu ve sorumluluklar çatışmaya başlar.

Netflix Orijinal Filmleri

En Soğuk Düşman (2 Mart)

1909 senesindeki bir kutup seferinin gerçek hikayesine dayanan En Soğuk Düşman filmi, iki kaşifin kayıp bir haritayı aramak için uçsuz bucaksız Grönland’da hayatta kalma savaşını konu ediniyor.

The Adam Project (11 Mart)

Zaman yolculuğu yaparken yanlışlıkla 2022 yılına inen savaş pilotu Adam Reed, geleceği kurtarmak için 12 yaşındaki benliğiyle bir araya geliyor.

Düşeş (18 Mart)

Bir adam milyarderin boş yazlık evine izinsiz olarak gider. Ancak küstah işadamı ve genç karısı son dakikada eve geri dönünce işler kontrolden çıkar.

Sen Yaşamaya Bak (21 Mart)

Yeni Türk yapımı Sen Yaşamaya Bak filmi, hayatta pek konuşacak bir şeyi olmayan bekar bir anne olan Melisa’nın fırtınalı bir ilişki yaşarken oğlu Can’a güvenebilecek birini bulma maceralarını anlatıyor.

Netflix Mart 2022 Takvimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu