Film & Dizi ÖnerisiListeler

Netflix Haziran 2022 Takvimi: Hangi Diziler & Filmler Yayında!

instagram takipçi hilesi

Netflix Haziran 2022 Takvimi Belli Oldu! Son yıllarda televizyon ve sinema alanını büyük bir düşüş trendine sokan ve büyük bir kitleyi içerisine çeken dünyanın en büyük kitlesine sahip dizi, film, belgesel hizmeti Netflix, Haziran 2022 Takvimi‘ni geçtiğimiz günlerde izleyicileri ile paylaştı.

Hemen altta sizler için hazırladığımız listeden 2022 yılının Haziran ayında Netflix’te hangi dizi, film ya da belgesellerin hangi günlerde yayınlanacağını öğrenebilirsiniz. Aralara sizler için seveceğinizi düşündüğümüz yeni yayınlanacak olan yapımları da ekledik. İşte Netflix Haziran 2022 Takvimi..!

Netflix tarafından açıklanan liste;

 • Netflix dizileri:
  • Borgen – Power & Glory (2 Haziran)
  • Kuş Uçuşu (3 Haziran)
  • Peaky Blinders: 6. Sezon (10 Haziran)
  • Love & Anarchy: 2. Sezon (16 Haziran)
  • The Umbrella Academy: 3. Sezon (22 Haziran)
  • La casa de papel: Kore (24 Haziran)
  • Angry Birds: Yaz Çılgınlığı: 2. Sezon (24 Haziran)
 • Netflix filmleri:
  • Hustle (8 Haziran)
  • Jennifer Lopez: Halftime (14 Haziran)
  • Spiderhead (17 Haziran)
  • Aşkın Kıyameti (20 Haziran)
  • Torontolu Adam (24 Haziran)

Netflix Haziran 2022 Takvimi

Aşağıda yer alan ve Netflix tarafında yayınlanan tanıtım videosunda Netflix Türkiye’de yayınlanacak yapımlar açıklandı. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Netflix Haziran 2022 Takvimi zaman içerisinde değişikliğe uğrayabilir.

Netflix Haziran 2022 Takvimi Tanıtım Videosu

Netflix Haziran 2022 Takvimi

Netflix Dizileri

Borgen – Power & Glory – 2 Haziran 2022

Grönland petrol anlaşmazlığı uluslararası bir krize dönüşür ve Dışişleri Bakanı Birgit Nyborg’un kariyeri tehlikeye girer.

Kuş Uçuşu – 3 Haziran 2022

Bir haber spikerinin göz alıcı hayatı, hırslı bir stajyerin onu iş yerinde sabote etmesi ve karısının canını sıkmasıyla dağılmaya başlar.

Peaky Blinders: 6. Sezon – 10 Haziran 2022

Shelby ailesi yıkıcı bir kayıp yaşar. Dört yıl sonra afyon ticaretine dönen Tommy, en büyük düşmanıyla ittifak yapmak zorunda kalır.

Love & Anarchy: 2. Sezon – 16 Haziran 2022

Sophia üzücü haberi alıp kederiyle baş etmeyi reddedince hayatı, kariyeri ve Max ile olan ilişkisi tamamen alt üst olur.

The Umbrella Academy: 3. Sezon – 22 Haziran 2022

Kıyameti durdurduktan sonra günümüze dönen Şemsiye Akademisi ekibi, zaman çizelgesini düzelttiklerine ve kıyametin gerçekleşmesini engellediklerine düşünürler. Ancak bir süre sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını anlarlar.

https://www.youtube.com/watch?v=ZR9seyaKzGs

La Casa de Papel: Kore – 24 Haziran 2022

Hırsızlar Güney ve Kuzey Kore’de yer alan ortak darphaneyi ele geçirdiğinde, polis rehineleri kurtarmak, hırsızları ve ele başlarını yakalamak için harekete geçer. Yeni bir macera başka bir ülkede başlamış olur.

Netflix Filmleri

Hustle – 8 Haziran 2022

Yetenek avcısı İspanya’da büyük bir potansiyel oyuncu bulduğunda, kendisinin ve oyuncunun NBA’de başarılı olabileceğini herkese kanıtlamaya çalışır.

Jennifer Lopez: Halftime – 14 Haziran 2022

Bu samimi belgeselde dünyaca ünlü süperstar Jennifer Lopez, çok yönlü kariyerini ve kamusal bir yaşam sürmenin baskılarını anlatıyor.

Spiderhead  – 17 Haziran 2022

Oyuncu kadrosunda yıldız isimlerin yer aldığı Spiderhead’de iki mahkum yakın gelecekte hapishanedeki geçmişleriyle yüzleşiyor. Bir vizyoner mahkumlara ruh halini değiştiren ilaçlar vermeye çalışıyor.

Aşkın Kıyameti – 20 Haziran 2022

Netflix’in yeni yerli filmi olan Aşkın Kıyameti, sizlerle buluşacak. Çok fazla borcu olan Fırat, arkadaşlarının zoru ile kendini doğada yoga yaparken bulur. Burada aşık olduğu şarkıcıyla kendini bulmak için bir yolculuğa çıkar.

Torontolu Adam – 24 Haziran 2022

Dünyanın en ölümcül suikastçısı ve New York’un en büyük belası bir Airbnb kiralamasında birbirleri ile karşılaşır. Torontolu adam hayatta kalmak için gerçek suikastçı ile birlik olmak zorundadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu