Netflix Ekim 2021 Takvimi: Hangi Diziler & Filmler Yayında!

instagram takipçi hilesi

Netflix Ekim 2021 Takvimi Belli Oldu! Son senelerde neredeyse televizyon ve sinema sektörünü bitirme noktasına kadar getiren popüler platform Netflix, Ekim 2021 Takvimi‘ni dizi ve film severler ile paylaştı. Aşağıda bulunan listeden 2021 yılının Ekim ayında Netflix’te hangi dizinin, filmin ya da belgeselin hangi tarihlerde izleyici ile buluşmaya başlanacağını öğrenebilirsiniz..!

Netflix Ekim 2021 Takvimi

Aşağıda yer alan bazı filmler ekim ayına yetişmeyebilir. Kesin liste için aşağıdaki videoya bakabilirsiniz.

Netflix Ekim 2021 Takvimi

Diana: The Musical – 1 Ekim 2021

Broadway’de yapılan resmi açılış töreninin hemen öncesinde kaydedilen müzikalde, Prenses Diana’nın yaşam hikayesi anlatılmaktadır.

Şili’de Bir Nazi Tarikatı: Colonia Dignidad (1. Sezon) – 1 Ekim 2021

Manipülasyon ustası ve karizmatik bir adamın liderliğini yaptığı Alman Hristiyanlardan meydana gelen koloni, Şili’ye gider ve burada diktatörlüğe hizmet etmeye başlar.

Forever Rich – 1 Ekim 2021

Bir rap süper starı, aşağılayıcı bir videosu internette viral hale geldiğinde ve tüm gece hakaretleri bastırmak için savaşmaya başlar. Yükselen bir rap süperstarı kontrolünü kaybeder ve unurunu kurtarmak için bir mücadele içine girmesi gerekir.

Maid – 1 Ekim 2021

Zor bir hayattan çıkıp çocuğuna daha iyi bir gelecek inşa etmek için hizmetçi olarak çalışmaya başlayan bir annenin hikayesi seyirci ile buluşacak.

https://www.youtube.com/watch?v=tGtaHcqsSE8

Oats Studios (1. Sezon) – 1 Ekim 2021

Neill Blomkamp’ın yönettiği bu kısa film, kıyamet sonrası dünyayı ve kabus gibi bir geleceği anlatmaktadır.

PAIK’s Spirit (1. Sezon) – 1 Ekim 2021

Aşçı, Paik Jong-won ve misafirleri, bir yandan içeceklerini yudumlarken, bir yandan da yaşama ve yemek kültürünü derinlemesine tartışmaktadırlar.

Seinfeld – 1 Ekim 2021

Sitcom sektöründe bir dönüm noktası olan komedi dizisi Netflix üyeleri buluşacak. Dizi, komedyen Jerry ve üç arkadaşının deneyimlerini konu edinmektedir.

Lagos’ta İki Kadın – 1 Ekim 2021

1980’li yıllarda Nijerya’nın Lagos kentinde hayatın zorluklarından bıkan Tolani’nin uyuşturucu kaçakçılığı hikayesi ve çalışmalarının sonuçlarıyla yüzleşmesi ekrana yansıtılacaktır.

Suçlu (The Guilty) – 1 Ekim 2021

911 operatörü olarak çalışan problemli bir dedektif, çağrı merkezini arayan endişeli bir kadını kurtarmaya çalışırken bir yandan da vicdanı ile mücadele eder. Filmde Jack Gyllenhall ve Ethan Hawke başrolde yer almaktadır.

Undertaker: Lanetli Evden Kaçış (Escape the Undertaker) – 5 Ekim 2021

Yeni Gün, Undertaker malikanesinin sürprizinden kurtulabilecek mi? Bu film, karakterin kaderinin seyirci tarafından belirlendiği etkileşimli bir WWE içeriğidir.

Bad Sport – 6 Ekim 2021

Bu belgesel dizisi, gerçek suç ve sporu bir araya getirmektedir. Dünyadaki tartışmalı olayları ve skandalları inceliyor ve ilgili kişilerle röportaj yapılmaktadır.

Evinde Biri Var (There’s Someone Inside Your House) – 6 Ekim 2021

Bu film, gençleri hedef alan, insanların büyük sırlarını deşifre eden maskeli seri katili durdurmaya çalışan bir grup gencin yaşadıklarını konu almaktadır.

The Billion Dollar Code (1. Sezon) – 7 Ekim 2021

Google’ı dava etmek için hazırlanan iki Alman bilgisayar uzmanının yaşadıkları konu alınmaktadır.

Kin – 8 Ekim 2021

Netflix Ekim 2021 Takvimi içerisinde yer alan Türk yapımlardan biridir. Kin filmi, dürüstlük aşığı olan başkomiser Harun, terfi edebilmek için gün saymaktadır. Fakat yaşayacağı olaylar onu kin ve nefrete sürükleyecektir.

Burari Vakası: Bir Ailenin Gizemli Ölümü – 8 Ekim 2021

Burari Vakası: Bir Ailenin Gizemli Ölümü, bir mini belgesel dizisidir. Yeni Delhi’deki bir ailenin 11 üyesinin öldürülmesinden sorumlu kişileri ve teorileri konu almaktadır.

Pretty Smart (1. Sezon) – 8 Ekim 2021

Chelsea, üç ev arkadaşı ve kız kardeşi ile birlikte yaşamak zorunda kalır. Mutluluk hakkında öğrenmesi gerektiği çok şeyin olduğunu ise bundan sonra fark etmiştir.

Holmes&Watson – 10 Ekim 2021

Kraliçe Victoria gizemli bir ölüm tehditi alır. Dedektif Holmes ve asistanı Dr. John Watson, alışılmadık yöntemlerle olayı çözmeye çalışır.

Bright Samurai Soul – 12 Ekim 2021

Bu film Japonya’daki Meiji Restorasyon Dönemi’nde geçmektedir. Meiji Restorasyonu’nun Dönemi başlangıcında, bir insan savaşçı ve bir ork suikastçısı, yetim bir elf kızını ortak bir düşmandan kurtarmak için güçlerini birleştirmesi konu edinilmektedir.

Ortak Mücadele: Krizi Birlikte Göğüslemek – 12 Ekim 2021

Ortak Mücadele: Krizi Birlikte Göğüslemek belgeseli, koronavirüs salgınına çare bulmak için çalışanların hikayelerini seyirci ile buluşturacak.

Sayıklama (Fever Dream) – 13 Ekim 2021

Bir kasabanın yerlisi, diğeri ise bu kasabaya yeni taşınmış iki genç annenin ilişkisi, bir ruhsal hezimete ve çevre felaketini gün yüzüne çıkartacaktır.

You (3. Sezon) – 15 Ekim 2021

Love ve Joe, artık evlenmiş ve küçük bir bebeği vardır. Madre Linda isimli bir muhitte normal bir yaşam sürmeye çalışır.

https://www.youtube.com/watch?v=62To_svYJqM

Sen, Ben, Onlar ve Biz (Du Sie Er & Wir) – 15 Ekim 2021

Yönetmen koltuğunda Florian Gottschick’in oturduğu Sen, Ben, Onlar ve Biz (Du Sie Er & Wir), eş değiştirme girişimlerini allak bullak olan 4 kişiyi konu almaktadır.

İyi Katiller Sevgilim – 15 Ekim 2021

Bir çift, birbirlerini öldürerek evliliklerine son vermek ister. Bunun içinde bir dağ evine giderler. Fakat çok geçmeden kendileri daha büyük bir tehdit ile mücadele ederek bulurlar.

Only Mine – 15 Ekim 2021

Bu film, flört aşamasında olduğu polis memurunun kendisinden etkilendiğini fark eden genç bir kasaba kızının hikayesini anlatmaktadır.

My Name (1. Sezon) – 15 Ekim 2021

Babası öldürüldükten sonra, intikamcı bir kadın bir mafya liderine güvenir ve onun rehberliğinde polis teşkilatına girer. Sizce intikamını alabilecek mi?

The Lighthouse – 18 Ekim 2021

1890’lı yıllarda New England’da, deniz feneri bekçisi, eski ortağının zihinsel olarak dengesiz olduğundan şüphelenir. Ancak bazı sırları da gizlemek zorundadır.

Kimya – 18 Ekim 2021

Kalabalığın içinde yapayalnız kalan iki yabancı, karşılıklı olarak birbirlerine güvenmek zorunda kalırlar. İstanbul gecesinde birlikte gerçek benliklerini aramaya koyulurlar.

Gecenin Dişleri (Night Teeth) – 20 Ekim 2021

İki kadını gece gezmek için dışarı çıkar. Bindikleri taksideki şoför, yolcuların gerçek yüzünü görünce hayatta kalma mücadelesi vermek zorunda kalır.

Locke&Key (2. Sezon) – 22 Ekim 2021

Babaları öldürüldükten sonra anneleriyle birlikte bir eve taşınan üç kardeş, sırrı çözecek gücü ve sihirli anahtarı keşfetmişlerdir.

Hırsızlar Ordusu (Army of the Thieves) – 29 Ekim 2021

Yönetmen koltuğunda Zack Snyder’ın oturduğu Ölüler Ordusu, isimli filmin öncesi konu alınmaktadır. Avrupa’nın farklı şehirlerindeki kasaları soymak için bankada memur olarak çalışan Dieter’dan yardım alırlar.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu