Film & Dizi ÖnerisiListeler

Netflix Aralık 2021 Takvimi: Hangi Diziler & Filmler Yayında!

instagram takipçi hilesi

Netflix Aralık 2021 Takvimi Belli Oldu! Son yıllardan televizyon dizisi ve sinema sektörünü büyük bir sıkıntıya sokma noktasına kadar sürükleyen popüler dizi, film ve belgesel platformu olan Netflix, Aralık 2021 Takvimi‘ni dizi ve film severlere duyurdu. Aşağıda sizler için hazırladığımız listeden 2021 yılının Aralık ayında Netflix’te hangi dizilerin, filmlerin ya da belgesellerin hangi günlerde yayınlanacağını öğrenebilirsiniz..!

Netflix Aralık 2021 Takvimi

Netflix tarafında yayınlanan videoda Netflix Türkiye’de yayınlanacak yapımlar duyuruldu. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Netflix Aralık 2021 Takvimi

The Power of The Dog (1 Aralık 2021)

Karizmatik ve baskıcı bir çiftlik sahibi, erkek kardeşinin karısını ve oğlunu adeta canından bezdirir. Daha sonra uzun bir süredir ört pas edilen sırlar birer birer gün yüzüne çıkar.

Lost in Space – 3. Sezon (1 Aralık 2021)

Muhteşem final sezonunda Robinsonlar yeniden bir araya gelmek ve Alfa Centuri’yi robot istilasından kurtarabilmek için hayatta kalmaya çalışırlar.

Jurassic World Kretase Kampı – 4. Sezon (3 Aralık 2021)

Kampçılar, Isla Nublar’ı geridde bırakırlar. Fakat karaya ilk ayak bastıklarında onlar başka başka tehditlerde bekler.

https://www.youtube.com/watch?v=v63S4kE2UbY

La Casa De Papel – 5. Kısım Son 5 Bölüm (3 Aralık 2021)

Profesör zor bir duruma düşmüştür. Ekibini ve altınları bankadan çıkarabilmek için zamanla yarışırken, aynı zamanda da büyük riskler almak zorunda kalır.

Voir: Filmlerin Gücü (6 Aralık 2021)

Görsel deneyimlerden meydana gelen bu seride, sinema severler onları hayrete düşüren, zorlayan, heyecanlandıran ve değiştiren sahneler ile karşımıza gelmektedir.

Bekle Bizi Vahşi Doğa (10 Aralık 2021)

Dışarıdan bakıldığında tehlikeli görünebilirler. Fakat bu yaratıklar tamamen yanlış anlaşılmıştır. Gerçekte çok iyi kalplidirler. Yuvalarını bulabilmek için esaretten kaçarlar.

The Hand of God (15 Aralık 2021)

1980’li yıllarda İtalya’nın Napoli kentinde futbola duyduğu ilginin peşinden giderken bir aile dramı ile karşılaşan Fabietto’yu sonu belirsiz fakat parlak bir gelecek beklemektedir.

The Witcher – 2. Sezon (15 Aralık 2021)

The Witcher, izleyiciyi epik bir dünyaya çekmektedir. İkinci sezonunda Rivyalı Geralt, Yennefer’in Sodden Savaşı sırasında hayatını kaybettiğine inanır. Prenses Cirilla’yı en güveniği yer olan Kaer Morhen’e götürür.

Emily in Paris – 2. Sezon (22 Aralık 2021)

Emily in Paris, daha fazla gaflı, daha fazla modalı ve daha fazla eğlenceli bir sezon ile karşımıza çıkmaktadır. Emily, artık Paris’e uyum sağlamıştır. Eğlenceli bir gece sonunda beklemediği problemler ile karşı karşıya kalır.

Don’t Look Up (24 Aralık 2021)

İki astronom, dünyayı yok etmek üzerek yaklaşan bir kuyruklu yıldızın yaklaştığını insanlara duyurmak için bir tura çıkarlar. Fakat bu iki astronomu kimse umursamaz.

Cobra Kai – 4. Sezon (31 Aralık 2021)

Valley ruhunu koruyabilmek için verilen mücadele tekrardan başlamıştır. Kurulan yeni ittifaklar, daha önce hiç görülmemiş büyüklükteki tehditler. En merak edilen soru ise All Valley Turnuvası’nı kim kazanacak?

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu