Yerli Kadın Ünlüler

Neslim Güngen Kimdir?

instagram takipçi hilesi

,neslim gungen kimdir 3
Tam adı: Neslim Güngen
Doğum tarihi: ??. ??. 1986
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,6 m
Burcu:
Ailesi:
Eşi: Kıvanç Güngen
Mesleği: Sosyal Medya Fenomeni
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabitiktok

Hakkında

Neslim Güngen Kimdir? Neslim Güngen, sosyal medya fenomenidir.

Neslim Güngen Kaç yaşında? Ailesi ve Burcu, Boyu Kaç?

Neslim Güngen, 1986 yılında dünyaya gözlerini açtı. Nerede doğduğu hakkında bir bilgi yok. Sadecce babasının Gümüşhaneli, annesinin ise Çankırılı olduğu biliniyor.

Neslim Güngen Kariyeri

13 yaşında kuaförlük yapmaya başlayan Güngen, lise eğitimini tamaladıktan sonra üniversite eğitimini de bitirdi. Kıvanç Güngen ile dünya evine girdi ve 19 yaşında anne oldu. 22 yaşındayken yurt dışında 5 yıl eğitim aldı. 2017 yılında sosyal medya hesaplarından güzellik ve makyaj videoları paylaşmaya başladı. Paylaşımları ile ünlenen gelen Neslim Güngen, çıkardığı şarkılar ile sosyal medya da büyük ses getirdi.

Neslim Güngen ve Eşi Neden Gözaltına Alındı?

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma çerçevesinde, İstanbul Emniyeti Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri bir dizi gözaltı işlemi gerçekleştirdi. Aynı soruşturmada toplamda 54 kişi gözaltına alındı. Neslim Güngen, sosyal medyada paylaştığı lüks yaşam paylaşımları ile tanınıyordu. Fenomenlerin ilişkili olduğu kişiler, banka hesapları ve MASAK raporları detaylı bir şekilde incelendi.

Çift, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Vatan yerleşkesinde bulunan Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Neslim Güngen ve eşi Kıvaç Güngen’in sorguları yapılacaktı. Ancak Neslim Güngen ağladığı için sorgusu yapılamadı. Güngen çifti, “suç işlemek amacıyla örgüt kurma”, “suçtan kaynaklanan mal varlığının değerlerini aklama”, “resmi belgede sahtecilik” ve “nitelikli dolandırıcılık” suçlamaları ile gözaltına alınmıştı.

Güngen’in sattığı ürünleri kendisinin üretmediği, ürünleri başka kişilerden ucuza alarak üzerine kendi markasını yapıştırdığı ortaya çıktı. Aynı zamanda ondan güzellik uzmanlığı kursu almak isteyenlere 20 Bin TL’ye sahte sertifika sattığı da belirlendi.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu