Yerli Kadın Ünlüler

Sıla Dündar Kimdir?

instagram takipçi hilesi

sıla dündar
Tam adı: Sıla Dündar
Doğum tarihi:  2 Nisan 2004
Doğum yeri: İzmir / Türkiye
Boyu: 1.65 cm
Burcu: Koç
Ailesi: Ahmet Can Dündar (abisi)
Sevgilisi: 
Mesleği: Fenomen
Aktif Yılları:
Sosyal Medyada
instagram-hesabi tiktokyoutube-chanel

Hakkında

Sıla Dündar Kimdir? Sıla Dündar internet ünlüsü yani Fenomendir. Son zamanlarda ismi sıkça aramalarda yer alınca, hakkında bulabildiğim bütün bilgileri derleyerek size sunmak istedim. Diğer içeriklerde ve biyografilerde olduğu gibi hakkında yeni bilgiler olunca güncellenecektir.

Sıla Dündar, 2 Nisan 2004 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Ahmet Can Dündar isminde abisi var. O da internet ünlüsü. Ailesi ve kaç kardeş olduğuyla ilgili henüz kaynaklarda net bir bilgi yok.

Dündar, sosyal medyada ürettiği içeriklerde adından sıkça bahsettiren güzel. Özellikle de Tiktok’da büyük hayran kitlesine sahip. Tiktok için ürettiği videolarla milyonlarca kez izlenen videoları sayesinde internette bir fenomen. Tiktok’ta 5.5 milyon takipçisi bulunuyor. Özellikle Yaren Alaca ile çektiği videolar viral olmuştu.

İlginizi çekebilir: Yaren Alaca Kimdir?

Sıla Dündar abisi Ahmet Can Dündar (fenomen) ile birlikte çektiği videolar ile Youtube kanalında da büyük izlenimler kazandı. Aynı zamanda Youtube kanalının abone sayısı da 1.7 milyon civarında.

Sılan Dündar instagram hesabında 1 milyona aşkın takipçisi bulunuyor. Tiktok’taki başarısını instagram’da devam ettirme gibi planları bulunuyor. Keza kısa sürede 1 milyon takipçiye ulaşmış durumda. Kaynaklarımda 300.000 binken şu anki takipçi sayısı milyonu devirmiş durumda. Özellikle genç kesim tarafından takip edilen ve sevilen bir isim.

Özel hayatıyla ilgili olarak sevgilisi var mı yok mu gibi araştırmalarımda veya sosyal medya hesabındaki paylaşımlarına baktığımda, sevgilisi yok gibi. Yine kesin bir bilgi gelince buradan yazmış olacağız.

Sıla Dündar’ın videolarını hemen aşağıdaki videolar bölümünden bakabilirsiniz. Fotoğraflarını ise videolar bölümünün hemen altından göz atabilirsiniz.

Başta da dediğim gibi internet ünlülerinin hemen hayatı hakkında bilgiye ulaşmak çok güç. Kendi beyanları dışında kaynaklarımızda olan bir bilgi yok. Kendileri hakkında da videolarda kesin veya detaylı bilgi vermiyorlar. Eğer yeni bilgiler gelirse, burada hemen paylaşacağımıza emin olabilirsiniz. Tıpkı diğer içeriklerimiz ve özellikle biyografi içeriklerimizde olduğu gibi…

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu