Yerli Kadın Ünlüler

Nazlı Canyurt

Nazlı Canyurt Kimdir?

instagram takipçi hilesi

nazli canyurt 1

Tam adı: Nazlı Canyurt
Doğum tarihi: 28 Ekim 1987
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,70 m
Ailesi: 
Eşi: Ali Duman (2020 – Halen)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sunucu
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Nazlı Canyurt Kimdir? Nazlı Canyurt, 28 Ekim 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. İlkokul ve ortaokul eğitimini Bahariye İlköğretim Okulu‘nda, lise eğitimini Bostancı Lisesi‘nde, üniversite eğitimini ise Balıkesir Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Fakültesi‘nde tamamlamıştır.

Çok sevdiği sunuculuk ve habercilik mesleği ile üniversitenin son yılında tanışmış ve televizyonculuğa ilk adımını atmıştır. Üniversite eğitiminin son yılında NTV Spor‘da stajyer olarak görev yapmıştır. Daha sonra İngiltere, Londra‘da 6 ay yabancı dil ve Sports Management eğitimi almıştır. Aldığı eğitimlerin ardından Türkiye’ye dönmüş ve muhabir olarak Kanal Türk TV‘de çalışmaya başlamıştır.

Nazlı Canyurt, aynı medya şirketinin çatısı altında yayın yapan Bugün TV‘ye geçmiş ve spor spikerliği yapmıştır. Spor bültenlerini sunmasının yanı sıra her hafta pazar günü “Canlı Gol” adlı programı hem hazırlamış hem de sunmuştur.

1 Eylül 2011 tarihinde beIN Sports kanalına geçmiştir. Son dönemlerde “Futbolun Şehirleri” isimli programı sunmaktadır. Canyurt, 12 Ekim 2020 günü Doktor Ali Duman ile dünya evine girmiştir.

Nazlı Canyurt, Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın hakkında “X” kişi yorumunu yapmış ve eleştirilerin odağı olmuştu. Canyurt, yaptığı açıklamada tüm Beşiktaşlılardan özür diledi.

Nazlı Canyurt’un Çalıştığı Televizyon Kanalları

  1. beIN Sports
  2. Bugün TV
  3. Kanal Türk TV
  4. NTV Spor

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=a51ZBFycey8

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu