Nalan Filmi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Nalan Filmi Konusu ve Oyuncuları..7 Ocak 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmin türü komedidir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

nalan filmi konusu ve oyunculari1

Türkçe İsmi: Nalan
IMDb Puanı:
Yapım yılı: 2022
İlk vizyon tarihi: 7 Ocak 2022
Yaş Sınırı: +6
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Fatih Mutlu
Senarist: Fatih Mutlu
Yapımcı: Ertuğrul Fındık, Eren Dişli
Yapım Şirketi:  Two Yapım
Başrol Oyuncuları: Açelya Topaloğlu, Sergen Deveci, Berna Koraltürk
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema Filmi

Nalan Filmi Konusu

Nalan karakteri (Açelya Topaloğlu) yaşadığı kaza sonrasında, bıraktığı sabah programlarına geri dönen genç bir kadının hikayesini canlandırıyor. Nalan Kazak, sabah programlarının rekortmen, çok izlenen programlarından birinin sunuculuğunu üstlenmiştir. Yaşadığı bir kaza sonrasında programını bırakmak zorunda kalmıştır. Aradan geçen 2 yılın ardından Nalan Kazak, yeniden sabah programlarına başlamaya karar verir. ”Ne Sana Ben Ne Bana Sen” programını sunmaya başlar.

nalan filmi konusu ve oyunculari3

İlk programında Nalan’ın eski sevgilisi rap sanatçısı Talat’da vardır. Program başladıktan bir süre sonra Nalan Kazak’ta, kazanın eseri olan tuhaflıklar meydana gelir. Nalan kendisine sorulan tüm sorulara, düşündüğünün tam tersi cevaplar verir. Yaşanan bu kriz sebebiyle kanaldan ve program sunuculuğundan kovulan Nalan, halktan da tepki alır.

İçine düştüğü durumdan kurtulmak isteyen Nalan Kazak, çevresindeki sevdiği insanların, eski sevgilisi rap sanatçısı Talat’ın, ekip arkadaşları yönetmen Ece’nin, doktor Dündar’ın, din alimi İsa’nın, aşçı Meral’in, Youtuber Sarper’in, ve oyuncu Filiz’in desteğine ihtiyaç duyar. Çeşitli tedavi yöntemleri arayan Nalan Kazak’ın bu beladan kurtulurken ki süreçte yaşadığı heyecanlı, üzücü ve sürükleyici hikayeyi anlatıyor.

7 Ocak 2022 tarihinde sinemalarda vizyona girecek olan filmin konusu oldukça sürükleyici ve konu olarak bekleyenlerden şimdiden tam not aldı diyebiliriz. Heyecanla Nalan Filminin vizyona girmesini bekleyen seyirciler için müjdeli tarih verildi. Filmin şimdilik iki fragmanı yayımlandı. İkisinde de eleştirmenlerden ve seyircilerden tam not aldı ve heyecanla vizyona girileceği tarih bekleniyor.

nalan filmi konusu ve oyunculari4

Vizyon tarihi olarak 8 Haziran 2021’de ilk  3 Aralık 2021 belirlenen filmin, vizyon tarihi 9 Kasım 2021’de 7 Ocak 2022 olarak değiştirildi. Yönetmen koltuğunda Fatih Mutlu’nun oturduğu filmin senaristliğini de Fatih Mutlu üstlenmiştir. Yapımcılığını ise Ertuğrul Fındık ve Eren Dişli üstlenmiştir. Yaş sınırı olarak ise +6 belirlenmiştir.

Nalan Filmi Oyuncuları

nalan filmi konusu ve oyunculari2

  • Hünkar Nihal Konar
  • Taha Ünal
  • Oğuz Haksever

Nalan Filmi İle İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu