Film & Dizi Önerisi

My Demon Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

My Demon, Güney Kore Drama dizisi olarak Netflix’te yayınlanmaya başladığından bu yana oldukça ilgi görmektedir. Bu anlamda da hatta dizi ilk 10 içinde yer alıyor. Bu yüzden de konusu ve oyuncuları konusunda, sitemizde yer alması gerektiğini düşündüm. İşte My Demon konusu, oyuncuları ve diğer detaylar aşağıda!

My Demon
Türkçe İsmi: Benim Şeytanım / My Demon | 마이데몬
IMDb Puanı: 8.6
Yapım yılı: 2023
İlk yayın tarihi: 24 Kasım 2023
Yaş Sınırı: 16 +
Sezon sayısı: 1 Sezon
Bölüm sayısı: 16 Bölüm
Yönetmeni: Kim Jang Han
Senarist: Choi Ah Il
Yapımcı: SBS, Netflix
Yapım Şirketi: SBS, Netflix
Başrol Oyuncuları:  Song Kang, Kim Yoo Jung
Türü
: Aksiyon, Komedi, Romantik, Fantezi
Yapım Ülkesi
: Güney Kore
Kanal
: (Dizi ise)

My Demon Dizi Konusu

Kötü niyetli bir varlık, duyguları donmuş zengin bir kadınla yaptığı bir anlaşmanın ardından tüm güçlerini yitirir. Ancak, kaybettiği yeteneklerin ve kalbinin çözümü belki de bu kadında yatmaktadır. Sonsuz eğlence ve binlerce olasılık arasında…

my demon dizi konusu ve oyunculari 1

Jung Gu Won, olağanüstü yeteneklere sahip biriydi. Bu yetenekleri, insanların hayatlarını korumasına yardımcı olmak için kullanırdı; fakat bu yardım bazen insanları istemeden bile olsa kontrolü altına alacak bir biçimde olurdu. Gu Won, aniden tüm bu yeteneklerini bir gece kaybettiğinde, hayatı tamamen değişti.

Güçlerini geri kazanmak için umutsuzca çabalarken, karşısına Do Do Hee çıktı. Do Hee, Gu Won’un geçmişindeki gizemli bağlantıları olan ve ona yardım etmeye istekli biriydi. İkisi, birlikte çalışmaya başladı ve Gu Won, hem güçlerini yeniden elde etmek hem de Do Hee’nin içindeki derin sırları çözmek için yeni bir yolculuğa çıktı.

My Demon Dizi Oyuncuları

my demon dizi konusu ve oyunculari 2

Song Kang, insanların ruhlarını ipotek altına alarak hayatlarını altüst eden Jung Gu Won karakterine hayat veriyor. Onun her yönden üstün olduğuna inanan biri, ta ki güçlerini yitirene kadar. Güçlerini geri kazanabilmek için Do Do Hee ile iş birliği yapmak zorunda kalırken, aralarında beklenmedik bir romantizm filizlenir.

Kim Yoo Jung ise, şıklığı ve zarafetiyle öne çıkan Do Do Hee karakterine hayat veriyor. Görünüşüne rağmen asi bir ruha sahip olan Do Hee, Mirae Group’un varisi olarak hiç kimseye güvenmemeye kararlıdır. Ancak beklenmedik bir anda, iblise karşı duygusal bir bağ kurar.

my demon dizi konusu ve oyunculari 3

  • Lee Sang Yi / Joo Hyun Hoon
  • Lee Yoon Ji / Noh Soo An
  • Kim Hae Sook / Joo Cheon Sook
  • Jo Hye Joo / Jin Ga Young
  • Kim Tae Hoon / Noh Seok Min
  • Jo Yun Hee / Kim Se Ra
  • Kang Seung Ho / Noh Do Kyung
  • Seo Jung Yeon / Sekreter Shin
  • Heo Jung Do / Park Bok Gyu
  • Hong Jin Ki / Lee Han Seong

My Demon Dizi Fragmanı ve Diğer İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu