Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Film Konusu ve Oyuncuları! Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi, 8 Aralık 2023 günü film severlerin beğenisine sunulmuş olan biyografi ve dram temalı bir sinema filmidir. Filmin başrollerinde Burak SevinçTuvana Türkay ve Hande Soral yer alıyor.

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filminin galası 5 Aralık 2023 günü gerçekleşti. Galaya oyuncu kadrosu ile birlikte Murat Göğebakan’ı seven pek çok isim katıldı.

Fazla zaman kaybetmeden Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

murat gogebakan kalbim yarali filmi 1
Orijinal İsmi: Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: 8 Aralık 2023
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: Ali Ayyıldız
Senarist: Sezgin Irmak, Lütfi Albayrak
Yapımcı: Ertürk Yavuz
Yapım Şirketi: CNS Production
Başrol Oyuncuları: Burak SevinçTuvana TürkayHande Soral
Türü: Biyografi, Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Film Konusu

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi, 2014 yılında aramızdan ayrılan sanatçı Murat Göğebakan‘ın hayat öyküsünü konu alıyor.

Adana’da 1968 yılında doğan Murat Göğebakan’ın yaşamını anlatan Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi, sanatçının hayatına doğduğu anla başlıyor. Murat Göğebakan’ın hayatı, annesinin hamilelik sırasında geçirdiği bir operasyon sonucunda sağ bacağında kalıcı bir sakatlıkla doğmasına dayanıyor. Bu fiziksel zorluk, onun müziğe olan ilgisini azaltırken, müziğe olan tutkusu derslerini ihmal etmesine neden olur.

Bir gün müzik dükkanında çalışırken, 7 yaşındaki kardeşi kaza sonucu hayatını kaybeder. Bu üzücü olayın sorumluluğu ailesi tarafından Murat’ın omuzlarına yüklenir. Murat, bu vicdan azabıyla müziğe küser. Kuzeni Senem, onu bu dönemde cesaretlendirir, ilişkileri romantik bir boyuta evrilir ve ikisi evlenir.

murat gogebakan kalbim yarali filmi 4

Murat, konservatuvar eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra hayatını barlarda şarkı söyleyerek ve öğretmenlik yaparak sürdürmeye başlar. İstanbul’a bir kaset teklifi üzerine gitti, ancak maalesef kaset satışlarından beklediği başarıyı elde edemez. Bu dönemde tanıştığı Selma, ikinci eşi olur ve Murat, ilk eşinden ayrılır. Müzik kariyeri boyunca birçok ödül kazanır, konserler verir ve çok satan albümler yapar. Fakat ekonomik sıkıntılar ile de mücadele etmek zorunda kalır.

40 yaşında lösemi teşhisi konmasına rağmen, Murat, aldığı tedaviyle kanseri başarıyla yener. Ancak tedavi sürecinde, eşi Selma’nın kendisini aldattığını öğrenir. Bu zorlu hayat koşullarıyla birlikte ikinci kez kansere yakalanır ve maalesef 45 yaşında yaşamını yitirir.

“Kanseri yendim, ihaneti yenemedim!” diyen sanatçı, yaşadığı tedavi sürecini ve ağır şartları gözler önüne serer. Göğebakan, mücadele dolu yaşamına son verdiğinde birçok albüm, yüzlerce beste ve milyonlarca hayran bırakır. Sevenleri tarafından “Sevgi Adamı” olarak anılan sanatçının mirası, müzik dünyasında kalıcı bir iz bırakır.

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filminin yönetmen koltuğunda Ali Ayyıldız oturuyor. Senaryosunu ise Sezgin Irmak ve Lütfi Albayrak kaleme aldı. Filmin başrollerinde Burak SevinçTuvana Türkay ve Hande Soral yer alıyor. Filmin yapımcılığını Ertürk Yavuz yapıyor. Filmde oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filminin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi, 8 Aralık 2023 günü seyirci ile buluştu.

murat gogebakan kalbim yarali filmi 2

Oyuncu Kadrosu

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filminin oyuncuları şu şekildedir;

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Fragmanı ve Diğer Videoları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu