Yabancı Kadın Ünlüler

Mia Khalifa Kimdir?

instagram takipçi hilesi

mia khalifa kimdir 4
Tam adı: Mia Khalifa
Doğum tarihi: 10 Şubat 1993
Doğum yeri: Beyrut, Lübnan
Boyu: 1,57 m
Kilosu: 55 kg
Burcu: Kova
Ailesi: 
Eşi: Robert Sandberg (2020-2021)
Mesleği: Eski Yetişkin Film Oyuncusu, Sosyal Medya Fenomeni
Aktif Yılları: 2014 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi tiktok

Hakkında

Mia Khalifa Kimdir? Mia Khalifa, eski yetişkin film oyuncusu ve sosyal medya fenomenidir.

Mia Khalifa Kaç yaşında? Ailesi ve Burcu, Boyu Kaç?

Mia Khalifa, 10 Şubat 1993 günü Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta dünyaya gözlerini açtı. Kova burcu olan Khalifa, 1.57 m boyunda ve yaklaşık olarak 55 kg ağırlığındadır.

Mia Khalifa Kariyeri

2001 yılında, Güney Lübnan’da meydana gelen dini kökenli çatışmaların ardından, Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etti. 2014 yılının Ekim ayında yetişkin film endüstrisine adım attı. 2014 yılının Kasım ayında, en fazla izlenen aktrislerden biri olarak Pornhub adlı internet sitesinde büyük bir başarı elde etti. Tesettürlü bir şekilde gerçekleştirdiği cinsel sahneler, Orta Doğu’da büyük tartışmalara yol açtı ve ona ölüm tehditleri gelmeye başladı. 2015 yılının Ocak ayında yetişkin film sektöründen ayrılmaya karar verdi.

Yetişkin film oyunculuğu sonrasında, üç ay boyunca Miami’de bir hukuki danışman ve muhasebeci olarak çalıştı. Bu dönemde deneyimlerini daha farklı bir alanda değerlendirme kararı aldı. Ekim 2017 ile Şubat 2018 arasında, Gilbert Arenas ile birlikte Complex News adlı YouTube kanalında “Out of Bounds” programının sunuculuğunu üstlendi.

Mia Khalifa, 2018 yılında talihsiz bir olayla karşı karşıya kaldı. Bir buz hokeyi maçına gittiği sırada, Khalifa’nın göğsüne bir disk isabet etti ve bu kazada ciddi bir darbe aldı. Aldığı şiddetli darbenin sonucunda, Khalifa estetik cerrahi bir operasyon geçirmek zorunda kaldı.

Mart 2019’da, Robert Sandberg ile nişanlandı, ki bu mutlu bir dönemin başlangıcıydı. 2019 yılının Ağustos ayında verdiği bir demeçte yetişkin film sektöründeki kazançlarına dikkat çekmek adına kariyeri boyunca sadece 12.000 dolar kazandığını açıkladı. Kendisini birçok farklı projede göstermeye devam etti. 2020 yılının Mayıs ayında Ramy dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2020 yılında nişanlısı Robert Sandberg ile evlendi. Ancak sadece bir yıl evli kaldı.

Yetişkin film sektörünün tanınmış isimlerinden Mia Khalifa, sosyal medyada Filistin‘deki olaylar hakkında yaptığı bazı paylaşımlarla dikkat çekti. İlk olarak Khalifa, X hesabında şu ifadeyi kullanarak bir paylaşım yaptı: “Lütfen birisi Filistin’deki özgürlük savaşçılarına telefonlarını yan çevirip videoları o şekilde çekmelerini söyleyebilir mi?” Bu paylaşımıyla Mia Khalifa, Filistin’deki insanlara seslenmiş oldu. Ancak Mia Khalifa’nın bu paylaşımları, sosyal medyada geniş bir tartışma yaratmış ve birçok farklı tepki almıştır.

Tepkilerin ardından bir paylaşımda yapan Khalifa; “Eğer Filistin’deki duruma bakıp da Filistinlilerin yanında yer almıyorsanız, o zaman Apartheid’ın yanlış tarafındasınız demektir ve tarih bunu zamanla gösterecektir.” ifadelerinş kullandı.

Mia Khalifa Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  1. 2020 – Ramy

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu