Yabancı Erkek Ünlüler

Johnny Sins Kimdir?

instagram takipçi hilesi

sins 19
Tam adı: Steve Wolfe / Johnny Sins
Doğum tarihi: 31 Aralık 1978
Doğum yeri: Pittsburgh – Pensilvanya/ABD
Boyu: 1.83 cm
Eşi: Kissa Sins
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2006 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-Chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Johnny Sins kimdir? Johnny Sins, veya gerçek adı ile Steve Wolfe, Amerikan p***grafik film oyuncusudur.

Steve Wolfe, 31 Aralık 1978 tarihinde Pittsburgh‘da dünyaya gözlerini açmıştır. 21 yaşındayken, bir arkadaşı kendisine p*** film çekmek için Los Angeles‘a gitmesini önerdi; fakat, ilk önce bunu yalnızca düşüncelerinde saklamıştır.

Sonraki yıllarda bir inşaat şirketinde çalışmış ve ardından bu işten ayrılmıştır. Birçok farklı meslekte yarı zamanlı olarak çalıştığı Angelina‘ya taşınmış ve sonrasında p*** için seçmelere katılmayı kabul etmiştir. P*** sektöründe ilk rolünü 28 yaşındayken almıştır.

2008 yılında Digital Playground eli ile yayınlanmış olan “P**** Cheerleaders”da yer almış ve 2008 yılının en çok satılan p**** filmi olmuştur. Bu başarı ile Brazzers film şirketinin ilgisini çekmiş ve şimdi Johnny Sins olmasına neden olacak o popüler kontrata imza atmıştır. Son dönemlere Sins’in popülaritesinin altını çizen pek çok kişi, Kerian Lee ve Johnny Sins‘i Brazzers şirketi ile ilişkilendirmiştir.

2013 yılında P**** Secret Admirer‘de rol alan Johnny Sins, bu filmde En İyi Romantik Film kategorisinde AVN Ödülleri 2014‘e aday gösterilmiştir. Aynı yıl içinde söylenti yaratarak bir araba kazasında öldüğü açıklanmıştır. Söz konusu söylentiler Brazzers’in resmi Twitter profilinde de yayınlanmıştır, fakat çekim ortakları Lisa Ann ve Keiran Lee tarafından reddedilmiştir. 13 Mart 2013 tarihinde Sins kameraların karşısına geçmiş, iyi ve canlı olduğunu açıklamıştır. Bugüne dek söylentilerin aslında Brazzers tarafından mı yayılmış olduğu yoksa bir hacker’ın erişim kazanıp kazanmadığı belirsiz bir haldedir.

İlginizi çekebilirKate Upton Kimdir?

2015 yılında Proje Sexploration ile uzayda ilk p**** çekimini gerçekleştirmek istediler. P**hub ile işbirliği içinde olarak, iki aktör Eva Lovia ve Johnny Sins‘e profesyonel bir eğitim programı sağlamak ve uçuşu finanse edebilmek adına Crowfone platformu Indiegogo‘dan 3.4 milyon dolar çıkarmayı kararlaştırmışlardır. Fakat, proje hedefin yalnızca %7‘sini toplamış ve atılmıştır. IAFD verilerine göre 2019 itibari ile 2400‘den fazla p*** filminde rol almıştır.

1,83 cm boyundaki p*** yıldızı Johnny Sins, kendisi gibi yetişkin film yıldızı Kissa Sins ile dünya evine girmiştir. Şu anda Las Vegas, Nevada‘da yaşamaktadırlar.

Johnny Sins Adaylıkları ve Ödülleri

AVN Ödülü

  1. 2011 – Yılın Başarısız Erkek Oyuncuları
  2. 2012 – Yılın Başarısız Erkek Oyuncuları, Aday: Russo Twins’in Tanıtıldığı En Çirkin S*** Sahnesi (2010)
  3. 2013 – En İyi Üç Yönlü S*** Sahnesi: G / G / B, Brazzers Presents: The Parodies 2
  4. 2012 – Yılın Başarısız Erkek Oyuncuları
  5. 2014 – En İyi Grup S*** Sahnesi, Bridesmaids
  6. 2015 – Yılın Erkek Oyuncu, Aday: Fan Ödülü Favori Erkek P*** Yıldızı
  7. 2016 – En İyi Erkek / Kız S*** Sahnesi, Sins Life 2

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
wikipedia.org

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu