Merve Özkaynak

instagram takipçi hilesi

merve özkaynak 16

Tam adı: Merve Özkaynak
Doğum tarihi: 1987
Doğum yeri: İstanbul/Türkiye
Boyu: 167 cm
Eşi: Cem Özkaynak
Çocukları: Melis Özkaynak
Mesleği: Youtuber
Aktif Yılları: 2018 yılından bu yana

imdb-logo

youtube-chanel
Sosyal Medyada

instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Merve Özkaynak kimdir? Merve Özkaynak, Türkiye’nin en çok izlenen kadın video kanallarından birisine sahip Youtuber‘dir.

Merve Özkaynak, 1987 yılında İstanbul‘da üç çocuklu bir ailenin ortanca kızı olarak dünyaya gözlerini açmıştır. Bir kız kardeşi ve bir ablası vardır. Liseden mezun olmasının ardından sonra iş yaşamına ilk adımını atmıştır.

Merve Özkaynak Channel‘de Mağaza Müdür Yardımcısı, Pronovias‘da moda danışmanı, Vakko‘da da moda danışmanı olarak çalışmıştır. Merve Özkaynak kısa zaman içinde Youtube‘da herkes tarafından izlenmeye, twitter, facebook ve instagram’da takip edilen bir vlogger fenomeni olmuştur.

Youtube’a yüklemiş olduğu bakım, makyaj ve moda ile ilgili videolara ürünleri tanıtması ve tanıtırken edindiği tarzı, jest-mimikleri ve diksiyonu, samimi ve sempatik tavırlarının yanı sıra güzelliği ile kısa sürede birçoklarınca sevilip, takip edilmeye başlamıştır.

Merve Özkaynak, Cahnnel’de Mağaza Müdür Yardımcılığı yaptığı dönemde tanıştığı Cem Özkaynak ile dünya evine girmiştir. Bu evliliklerinden Melisa adında bir kızları dünyaya gözlerini açmıştır.

Ailesi İstanbul’un Anadolu Yakası’nda oturmakta ve evlendikten sonra kendisi de eşi ile beraber İstanbul Avrupa Yakası‘na taşınmıştır. 2019 yılında sosyal medya hesabı olan instagram’da 816 bin takipçisi bulunan Merve Özkaynak’ın Youtube sayfasında ise 1 Milyon 700 bin dolaylarında abone sayısına sahiptir.

Merve Özkaynak, bir röportajında YouTube kanalı hakkında şu açıklamaları yapmıştır: “Bakımlı olmayı sevenleri, moda, alıveriş, makyaj ve trendlerden bahsettiğim siteme bekliyorum. Düzenli olarak paylaştığım videolarım için kanalıma abone olun, videolarım size her yerde ulaşsın, görüşmek üzere.”

Evlendikten hemen sonra iş yaşamına ara vererek yarım bırakmış olduğu öğrenim yaşamına geri dönmüş olan Merve Özkaynak, üniversitede iletişim bölümünde öğrenim görmüştür.

Üniversite yaşamındaki öğrenimi esnasında reklam ajanslarında çalışmayı sürdürmüş, mezun olduktan sonra da yine bir reklam ajansında müşteri temsilciliği yapmıştır.

Merve Özkaynak, 6 Kasım 2018 tarihinde TedX Youtube kanalında yayınlamış olduğu bir videoda “Başarısızlıklarım” konulu bir konuşma yapmıştır. Aslolan konunun başarılı olmaktan ziyade başarısızlıklar neticesinde gerçek başarıya ulaşılabileceğinden söz etmiştir.

Kişisel ilgi alanlarının başında gelen bakım, makyaj ve moda konuları ile uzmanlık alanı olan dijital pazarlamayı bir arada harmanlamıştır. Çocukluğundan ve ilk iş tecrübelerinden kalmış olan bakım, moda ve makyaj üzerine yeni bir şeyler üretme düşüncesi ile şu an onu tanıma nedenimiz olan Youtube’daki video bloglarını çekmeye başlamıştır.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=3pShHcOV-1k

https://www.youtube.com/watch?v=sUhXp_XnXgE

Fotoğrafları

Kaynak
biyografiinfo.comgoogle.com.tr

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu