Cansu Akın Kimdir?

instagram takipçi hilesi

cansu akin kimdir 2
Tam adı: Cansu Akın
Doğum tarihi: 5 Eylül 1991
Doğum yeri: İstnabul, Türkiye
Boyu: 1.75 m
Burcu: Başak
Ailesi: 
Sevgilisi: Metin Akdülger
Çocuk (ları): 
Mesleği: Youtuber
Aktif Yılları: 2015 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Cansu Akın Kimdir? Cansu Akın, Youtuber’dır.

Cansu Akın, 5 Eylül 1991 günü İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.

Çocukken ailesiyle birlikte Marmaris’e taşınan Akın, ilkokul eğitimini Marmaris Atatürk İlkokulu‘nda, ortaokul eğitimini ise Kenan Evren Ortaokulu‘nda bitirdi. Daha sonra lise eğitimini Beşiktaş Anadolu Lisesi‘nde ve üniversite eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü‘nde tamamladı ve başarılı bir şekilde mezun oldu.

Kariyerine devam ederken açtığı Youtube kanalında yaşam tarzı, seyahat, moda ve güzellik üzerine içerikler üreten Akın, 2015 yılından bu yana dünya markaları ile iş birliği yapıyor. Kariyerine İnfluencer olarak devam etme kararı aldı ve bu yolda ilerliyor.

2022 Şubat ayı itibari ile Youtube kanalında 442.000 abonesi bulunuyor. Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor. Kanalının hakkında bölümüne baktığımız zaman Youtube’ye ilk girişi 5 Nisan 2015 günü yapmış. İlk videosu olan “Benimle Hazırlanın | Pineapplepieblog” videosunu ise 20 Ekim 2015 günü yayınlamış. En son videosunu 2020 yılının Aralık ayında yüklemiş. O günden 2022 yılının Şubat ayına kadar bir videosu bulunmuyor.

İnstagram’daki takipçi sayısı ise yine 2022 yılının Şubat ayına göre 682.000 civarında. Beğeni sayıları ile karşılaştıracak olursak bot takipçi var mı yok mu bilemiyoruz. Buna takipçileri olarak siz karar verebilirsiniz.

Genç youtuber, 1.75 metre boyunda, 57 kilo ağırlığında ve Başak burcu. Sosyal medya hesaplarına yukarıdaki ikonlardan, videolarına ise aşağıdaki “Videoları” kısmından ulaşabilirsiniz.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu