Yerli Kadın Ünlüler

Meriç Keskin Kimdir?

instagram takipçi hilesi

meric keskin10
Tam adı: Meriç Keskin
Doğum tarihi: 24 Ekim 1986
Doğum yeri: Karşıyaka- İzmir
Boyu: 1,62
Burcu: Akrep
Ailesi: İnanç Keskin (Abisi)
Sevgilisi: …
Mesleği: Sosyal medya fenomeni, yazar
Aktif Yılları: 2015- Günümüz
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Meriç Keskin kimdir, 24 Ekim 1986 doğumlu olan Meriç Keskin, sosyal medya fenomenidir.

24 Ekim 1986 tarihinde İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinde doğmuştur. Burada ailesiyle yaşarken İstanbula taşınmıştır. Sosyal medya videolarında annesine de sıklıkla yer veren Meriç’in, babasıyla ilgili çok bir bilgi bulunmaktadır. Bir abisi, yengesi ve yeğeni bulunmaktadır.

Eğitim hayatı İzmir’de başlayan güzel fenomen, üniversiteyi de İzmir’de okumuştur. Macar Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Fakat bu alanla ilgili bir meslekte çalışmamaktadır. Şuan hali hazırda sosyal medya fenomenliği yapmaktadır. Aynı zamanda kendisini okur, gezer ve yazar olarak tanımlayıp, gezi yazıları da yazıyor.

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan Meriç Keskin, akrep burcudur. Sürekli olarak komik içerikli videolar paylaşmaktadır. Aynı zamanda videolarında annesine de sıklıkla yer vermektedir. Fenomen olduğu videolar arasında paylaştığı detoks suyu da olan Meriç’in kilosu 49’dur. 34 yaşında olan Meriç Keskin’in boyu ise 1,62’dir.

Eski yıllardan beri sosyal medya hesaplarında paylaşım yapmaktadır. Instagram, twitter ve youtube platformlarında paylaşım yapan Meriç Keskin’in aynı zamanda kendisine ait bir web sitesi bulunmaktadır.

“Öteki Dünyalı” ismiyle açtığı blog sitesinde, testler ve blog yazıları paylaşıyor. Sitesinde;

  • Anasayfa
  • Yazıyorum
  • Bir Sorun mu Var?
  • İletişim

Kısımlarını bulunan Meriç, okuyucularının fikirlerine de oldukça önem veriyor. “Bir sorun mu var?” kategorisinde, okuyucularına bazı konularda yardımcı oluyor. Bir nevi Güzin ablalık diyebiliriz.

Web sitesini 2013-2016 yıllarında aktif olarak kullanmaktaydı. Özellikle 2015 yılı web sitesi için oldukça aktif bir dönemdir. Son dönemlerde ise youtube platformunun gösterdiği popülerlik ile web sitesini bırakmıştır.

Instagram ve twitter hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır. Instagram hesabında 419 B takipçisi bulunuyor. 1049 gönderisi olan Meriç, her gün mutlaka story paylaşımı yapıyor. Kendisini okur, gezer, yazar olarak tanıtmaktadır.  Instagram hesabını genelde günlük vlog olarak kullanmaktadır. Gezdiği yerlerde gördüklerini kendi kadrajına yansıttığı gibi, kendi güzel fotoğraflarını da paylaşıyor. Youtube platformunda arkadaşlarının veya tanıdığı kişilerin videolarına da konuk olmasıyla biliniyor.

Twitter hesabında ise 936.097 takipçisi bulunuyor. Twitter hesabını 2009 yılının aralık ayında açan Meriç, o zamandan beri aktif olarak bu hesabını kullanıyor. Kendisini şanssız olarak nitelendirmektedir. Twitter hesabından ise genelde komik tweetler atan, günümüz haberlerine başka bir gözle bakarak mizah yapmaktadır.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu