Yerli Kadın Ünlüler

Melisa İmrak Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Melisa İmrak
Tam adı: Melisa İmrak
Doğum tarihi: ??. ??. 2005
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,80 m
Burcu: 
Sevgilisi: 
Mesleği: Best Model
Aktif Yılları: 2020 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Melisa İmrak Kimdir? Melisa İmrak, 2020 yılında düzenlenen 33. Best Model Türkiye güzellik yarışmasında birinci olmayı başarmıştır.

Melisa İmrak, 2005 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Best model hakkında çok fazla bilgiye ulaşmak mümkün değil. Çünkü 15 yaşında bir çocuk. Çocuktan kastımız küçümsemek amacı ile değil. Yani anlatılacak o kadar uzun bir hayat hikayesi yok.

Tarihi yanlış hatırlamıyorsam 2020 yılının Ağustos ayında Best Model of Turkey güzellik yarışmasının 33’ncüsü düzenlenmişti.

Yarışmada yapılan elemeler sonucunda finalde 25 kadın ve 25 erkek aday yarıştı. Yarışmada tüm gün boyunca maske ve mesafe kurallarına uyulduğu görüldü. 33. Best Model Türkiye yarışmasını Tuğçe Sarıkaya ve Ece Gürsel beraber sundu.

Jüri koltuğunda ise Kurucu Başkan Erkan Özerman ile beraber Almila Nur Özerman, Muammer Kapucuoglu, Sait Emir, Erol Albayrak, Anar Agakishiev, Ahmet Baydar, Umut Akyürek, Turgay Kıran, Perihan Akı, Mevlüt Dede, Güngör Bayrak, Dr. Berke Büyükgüral, Süleyman Kaya, Onis Sonku, Hakan Eren, geçen yılın şampiyonları Tolga Kandemir ve Derya Ekşioğlu, 2018 Best Model Türkiye birincisi Türkan Sultan, 2019 Best Model Türkiye birincisi Görkem Gürcan, Melike Yanlız ve  Tutku Damla Aygan, Duygu Yazıcı,  Dilek Koç Etike, Dr. Ali Kerim Diler, Uğur Türkmen, Volkan Gecü, Bengisu Taş ve Cafer Andıç katılmıştır.

Melisa İmrak, 33. Best Model Türkiye yarışmasında birinci oldu. Henüz 15 yaşında olan İmrak, birinci olduktan sonra insanlar tarafından şaşkınlık ile karşılandı. Bazı insanlar İmrak’ın 15 yaşında olmadığını belirtirken bazı insanlarda torpil ile birinci olduğunu düşündü. Her yıl bu tarz muhabbetler çıkıyor. Özellikle de torpil muhabbetleri.

Fakat bu tartışmaların yanına bir de yaş eklendi. Erkan Özerman 18 yaşından ufak bir kişinin yarışmaya katılması için ailesinden noter onaylı izin belgesi alınması gerektiğini belirtmiştir. İmrak içinde ailesinden noter onaylı izin belgesi alındığını belirten Özerman, daha önce de Simge Tertemiz’in 15 yaşında birinci olduğunu hatırlatmıştır.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=Hnz0eESaOBI

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu