Yerli Kadın Ünlüler

Melis Fis

Melis Fis Kimdir?

instagram takipçi hilesi

melis fis 1
Tam adı: Melis Fis
Doğum tarihi: 18 Eylül 2001
Doğum yeri: Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.67 m
Burcu: Başak
Ailesi: Didem Fis (Annesi)
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Şarkıcı
Aktif Yılları: 2015 yılından bu yana
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Melis Fis Kimdir? Melis Fis, son dönemlerde büyük çıkış yakalayan bir şarkıcıdır.

Melis Fis, 18 Eylül 2001 tarihinde İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Annesini adı Didem Fis‘tir.

Ortaokul eğitimini Toki Erdem Beyaz Ortaokulu‘nda, lise eğitimini ise Kadıköy Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi‘nde tamamlamıştır.

Tiktok üzerinde yayınladığı videolar ile ün kazanmıştır. İyi derecede piyano ve gitar çalabilen Fis, aynı zamanda bir mekanda canlı müzik performansı da sergilemektedir. Sosyal medya hesaplarında paylaştığı gönderilerde de kısa parçalar okuyor.

Fanatik derecede Fenerbahçeli olan genç şarkıcı piyano çalmayı en sevdiği kişi olan annesinden öğrenmiştir. Annesi Didem hanım aynı zamanda bir piyano öğretmenidir. Didem hanım kızına hem bir anne hem de bir öğretmen olmuştur. Ailesi ile beraber İstanbul’da ikamet etmektedir.

Müziğin yanı sıra oyunculuk ile de yakından ilgilenmektedir. Yaklaşık bir yıl boyunca Müjdat Gezen Sanat Merkezi‘nde oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. İleri ki dönemlerde sahnelerin yanı sıra kamera karşısında da göreceğimiz genç isim, yetenekleri ile sık sık ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Melis Fis, son dönemlerde hem İnstagram hem de Youtube kanalı üzerinden yayınladığı videolar ile ciddi bir takipçi kitlesine ulaşmıştır. 2019 yılında çıkarmış olduğu “Dur Diyemem” adlı parça büyük ilgi görmüştür. Daha sonra 2020 yılında “Çek Vur”, 2021 yılında ise “İşin Düşünce” ve “Bir Ömür Daha” adlı şarkılarını dinleyicileri ile buluşturmuştur.

Melis Fis’in Şarkıları

  1. 2021 – Bir Ömür Daha
  2. 2021 – İşin Düşünce
  3. 2020 – Çek Vur
  4. 2019 – Dur Diyemem

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu