Yerli Kadın Ünlüler

Mehtap Yılmaz Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Mehtap Yılmaz
Tam adı: Mehtap Yılmaz
Doğum tarihi: 19 Mart 1978
Doğum yeri: Rize, Türkiye
Boyu: 1,6 m
Burcu: Balık
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: Şarkıcı
Aktif Yılları: 2008 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chaneldeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Mehtap Yılmaz Kimdir? Mehtap Yılmaz, şarkıcıdır. Katıldığı Pop Star isimli şarkı yarışmasında ünlendi.

Mehtap Yılmaz, 19 Mart 1978 günü Rize’de dünyaya gözlerini açtı. Çocukluğunun büyük bir kısmını Artvin’de geçirdi. Anne ve babası anlaşmazlık sebebi ile ayrılınca, iki kardeş babaya, bunu iki kardeş de babayla verildi. Babası tekrardan evlenmeye karar verince babasının yanında kalan diğer iki kardeşi de annelerinin yanına geldi.

Mehtap’ın müzik ile ilgilenmesi çok küçük yaşlardan itibaren başlamıştı. Babası bağlama çalıp şarkı söylerdi. Arkadaşları ile beraber gittiği restoranda Yılmaz’ın hayatı tamamen değişti. Gittikleri restoranda şarkı söyleme ısrarına dayanamadı. Sahneye çıktı ve şarkı söyledi. Müşteriler ve restoran sahibinin beğenisini kazandı ve restoran sahibinden bir iş teklifi aldı.

O zamanlar liseyi dışarıdan bitirmek için çok çabalıyordu. Aynı zamanda sekreter olarak da çalışıyordu. Yılmaz, aldığı daveti geri çevirmedi ve işten çıktıktan sonra restoranda sahne almaya ve klavye eşliğinde şarkı söylemeye başladı. Daha sonra Ankara’da gazino ve pavyonlarda çalışmaya başladı.

2008 yılında Pop Star isimli bir şarkı yarışmasına katılma kararı aldı. Tüm elemeleri geçti ve yarışmaya girdi. Yarışmada güçlü sesi ve sivri dili ile ön plana çıktı. Pop Star Türkiye yarışma ile Türkiye genelinde büyük şöhret kazandı.

Mehtap Yılmaz, TV 8 ekranlarında yayınlanan, Gökhan Çınar‘ın sunduğu “Paylaş Benimle” isimli programa konuk oldu ve hayatında tüm yaşadığı zorlukları gözyaşları içerisinde anlattı.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu